SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ElektroLV, s.r.o.
- IČO45515344
- DIČ2023035817
- IČ DPHSK2023035817
- NACE4754 · Maloobch.s el.dom.zar.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Levice, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s el.dom.zar..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 87/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.47mil. €
↗ +3.7% YoY
EBITDA · 2025
82k €
Čistý zisk · 2025
52k €
Aktíva spolu
758k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 87/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A
87 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.47 mil. € | 82k € | 52k € | 758k € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.42 mil. € | 63k € | 42k € | 700k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.2 mil. € | 58k € | 40k € | 723k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.23 mil. € | 52k € | 35k € | 511k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.29 mil. € | 83k € | 61k € | 460k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.47 M € | 1.42 M € | 1.20 M € | 1.23 M € | 1.29 M € | 1.04 M € |
| EBITDA | 82 tis. € | 63 tis. € | 58 tis. € | 52 tis. € | 83 tis. € | 59 tis. € |
| EBITDA marža | 5.6 % | 4.4 % | 4.8 % | 4.2 % | 6.4 % | 5.7 % |
| Čistý zisk | 52 tis. € | 42 tis. € | 40 tis. € | 35 tis. € | 61 tis. € | 42 tis. € |
| Aktíva spolu | 758 tis. € | 700 tis. € | 723 tis. € | 511 tis. € | 460 tis. € | 300 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Alena Kováčová
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Michal Kováč
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Milan Kintler
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Renáta Szabóová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-07-02 | — |
| Ing. Alena Kováčová | Konateľ | 2015-05-25 | — |
| Milan Kintler | Konateľ | 2015-05-25 | — |
| Renáta Szabóová | Konateľ | 2015-05-25 | — |
| Ing. Alena Kováčová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-08-19 | 2022-07-01 |
| Ing. Michal Kováč | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-08-19 | 2022-07-01 |
| Ing. Alena Kováčová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-06-13 | 2017-08-18 |
| Matúš Kováč | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-06-13 | 2017-08-18 |
| Milan Kintler | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-03-08 | 2022-07-01 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Milan Kintler
Michal Kováč
Alena Kováčová
Renáta Szabóová
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ElektroLV, s.r.o.RPO
Sídlo
Bernolákova 132/3
Vznik
2010-04-30 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45515344RPO
DIČ
2023035817FS
IČ DPH
SK2023035817 · aktívneFS
NACE
4754 · Maloobch.s el.dom.zar.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Levice
Krajina
SK
IBAN
SK3509000000000223774687FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2016-11-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Levice | Dohoda §51a | 6 185 € |
| 2020-05-26 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Levice | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ElektroLV, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45515344/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45515344/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45515344", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →