SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 IMPULS IDEA FAMILY, s. r. o.
- IČO45477922
- DIČ2023017436
- NACE8891 · Denná starostliv.o deti
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Chorvátsky Grob, SK. Pôsobí v odvetví Denná starostliv.o deti, 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 99/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
258k €
↗ +3.1% YoY
EBITDA · 2025
54k €
Čistý zisk · 2025
41k €
Aktíva spolu
172k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
3
Σ 346k €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
99 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 258k € | 54k € | 41k € | 172k € | RUZ závierka |
| 2024 | 250k € | 44k € | 33k € | 195k € | RUZ závierka |
| 2023 | 228k € | 42k € | 29k € | 137k € | RUZ závierka |
| 2022 | 211k € | 31k € | 23k € | 113k € | RUZ závierka |
| 2021 | 213k € | 26k € | 19k € | 104k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 258 tis. € | 250 tis. € | 228 tis. € | 211 tis. € | 213 tis. € | 174 tis. € |
| EBITDA | 54 tis. € | 44 tis. € | 42 tis. € | 31 tis. € | 26 tis. € | 13 tis. € |
| EBITDA marža | 20.9 % | 17.4 % | 18.3 % | 14.5 % | 12.2 % | 7.7 % |
| Čistý zisk | 41 tis. € | 33 tis. € | 29 tis. € | 23 tis. € | 19 tis. € | 11 tis. € |
| Aktíva spolu | 172 tis. € | 195 tis. € | 137 tis. € | 113 tis. € | 104 tis. € | 79 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
EV
Konateľ
Elena Vetráková
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Peter Vetrák
Elena Vetráková
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
IMPULS IDEA FAMILY, s. r. o.RPO
Sídlo
Čerešňová 32
Vznik
2010-04-01 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45477922RPO
DIČ
2023017436FS
NACE
8891 · Denná starostliv.o deti
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Chorvátsky Grob
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-02-01 | Obec Chorvátsky Grob | Dodatok č. 1 k Zmluve o poskytnutí finančných prostriedkov na rok 2023 | 117k € |
| 2022-12-20 | Obec Chorvátsky Grob | Zmluva o poskytnutí finančných prostriedkov na rok 2023 | 114k € |
| 2023-12-22 | Obec Chorvátsky Grob | Zmluva o poskytnutí finančných prostriedkov na rok 2024 | 114k € |
| 2020-05-01 | Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Pezinok | D O H O D A číslo: 20/03/54E/807 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpis | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
IMPULS IDEA FAMILY, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45477922/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45477922/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45477922", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →