SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 KOFUS TRADE s.r.o.
- IČO45476322
- DIČ2023004412
- IČ DPHSK2023004412
- NACE1622 · Výroba podlah.parkiet
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Machulince, SK. Pôsobí v odvetví Výroba podlah.parkiet, 4 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
C · 64/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
427k €
↘ -19.5% YoY
EBITDA · 2024
123k €
Čistý zisk · 2024
39k €
Aktíva spolu
796k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
4
Σ 0 €
Kredit
C· 64/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
2 489 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
1 738 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
152 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
64 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
70
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 427k € | 123k € | 39k € | 796k € | RUZ závierka |
| 2023 | 530k € | 110k € | 35k € | 823k € | RUZ závierka |
| 2022 | 477k € | 65k € | -4 385 € | 855k € | RUZ závierka |
| 2021 | 306k € | 5 458 € | -50k € | 899k € | RUZ závierka |
| 2020 | 290k € | 65k € | 2 936 € | 883k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 427 tis. € | 530 tis. € | 477 tis. € | 306 tis. € | 290 tis. € | 307 tis. € |
| EBITDA | 123 tis. € | 110 tis. € | 65 tis. € | 5 tis. € | 65 tis. € | 60 tis. € |
| EBITDA marža | 28.8 % | 20.8 % | 13.6 % | 1.8 % | 22.5 % | 19.4 % |
| Čistý zisk | 39 tis. € | 35 tis. € | -4 tis. € | -50 tis. € | 3 tis. € | 1 tis. € |
| Aktíva spolu | 796 tis. € | 823 tis. € | 855 tis. € | 899 tis. € | 883 tis. € | 894 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MH
Konateľ
Mário Horváth
GH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Gabriel Horváth
GH
Konateľ
Gabriel Horváth
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Gabriel Horváth | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-03-30 | 2022-05-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Gabriel Horváth
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
KOFUS TRADE s.r.o.RPO
Sídlo
340
Vznik
2010-03-30 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45476322RPO
DIČ
2023004412FS
IČ DPH
SK2023004412 · aktívneFS
NACE
1622 · Výroba podlah.parkiet
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Machulince
Krajina
SK
IBAN
SK2475000000004029219370FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2017-07-17 | Národný žrebčín Topoľčianky, š.p. | ZMLUVA O DIELO | 94k € |
| 2018-08-31 | Národný žrebčín Topoľčianky, š.p. | ZMLUVA O DIELO | 70k € |
| 2017-11-08 | Národný žrebčín Topoľčianky, š.p. | Zmluva o dielo | 28k € |
| 2013-01-21 | LESY SR, š.p., OZ Kriváň | Kúpna zmluva č. 5/OZ 18/ 1.Q.2013/EAD | 7 140 € |
| 2025-02-20 | Mestské lesy Nová Baňa s. r. o. | KÚPNA ZMLUVA 14/2025 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KOFUS TRADE s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45476322/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45476322/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45476322", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →