SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 UVEA MEDIKLINIK, s. r. o.
- IČO45470987
- DIČ2023003851
- IČ DPHSK2023003851
- NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Martin, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin., 4 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.94mil. €
↘ -4.5% YoY
EBITDA · 2025
105k €
Čistý zisk · 2025
84k €
Aktíva spolu
304k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
4
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
70
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.94 mil. € | 105k € | 84k € | 304k € | RUZ závierka |
| 2024 | 2.03 mil. € | 121k € | 82k € | 379k € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.22 mil. € | 92k € | 16k € | 379k € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.14 mil. € | 54k € | -112k € | 534k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.92 mil. € | 131k € | -82k € | 535k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.94 M € | 2.03 M € | 2.22 M € | 2.14 M € | 1.92 M € | 1.90 M € |
| EBITDA | 105 tis. € | 121 tis. € | 92 tis. € | 54 tis. € | 131 tis. € | 187 tis. € |
| EBITDA marža | 5.4 % | 6 % | 4.1 % | 2.5 % | 6.8 % | 9.9 % |
| Čistý zisk | 84 tis. € | 82 tis. € | 16 tis. € | -112 tis. € | -82 tis. € | 43 tis. € |
| Aktíva spolu | 304 tis. € | 379 tis. € | 379 tis. € | 534 tis. € | 535 tis. € | 627 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
BK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Barbora Králiková
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Michal Králik
BK
Konateľ
Barbora Králiková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| MUDr. Michal Králik | Konateľ | 2010-03-27 | — |
| MUDr. Michal Králik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-03-27 | 2022-08-18 |
| Barbora Králiková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-03-27 | 2022-08-18 |
| Michal Králik | Konateľ | 2010-03-27 | 2014-03-26 |
| Michal Králik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-03-27 | 2014-03-26 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Michal Králik
Barbora Králiková
Michal Králik
Barbora Králiková
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
UVEA MEDIKLINIK, s. r. o.RPO
Sídlo
Zelená 10888/1A
Vznik
2010-03-27 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45470987RPO
DIČ
2023003851FS
IČ DPH
SK2023003851 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Martin
Krajina
SK
IBAN
SK2811000000002924835277FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2018-03-21 | Nemocnica s poliklinikou Ilava, n.o. | Kúpna zmluva | 82k € |
| 2018-11-23 | Liečebňa pre dlhodobo chorých Štiavnička | Rámcová dohoda | 49k € |
| 2019-01-30 | Centrum pre liečbu drogových závislostí | Kúpna zmluva | 6 000 € |
| 2019-12-20 | Centrum pre liečbu drogových závislostí | Kúpna zmluva | 5 900 € |
| 2013-08-13 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny, Martin | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci projektu č. XXI | 5 478 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
UVEA MEDIKLINIK, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45470987/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45470987/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45470987", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →