SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 TEXBYT s.r.o.
- IČO45470294
- DIČ2022997064
- IČ DPHSK2022997064
- NACE4641 · Veľkoobchod s textilom
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobchod s textilom, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
217k €
Zisk 2 600 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
217k €
↘ -10.1% YoY
EBITDA · 2025
17k €
Čistý zisk · 2025
2 600 €
Aktíva spolu
275k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
1
Σ 6 811 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 217k € | 17k € | 2 600 € | 275k € | RUZ závierka |
| 2024 | 242k € | 20k € | 5 023 € | 259k € | RUZ závierka |
| 2023 | 247k € | 21k € | -2 012 € | 323k € | RUZ závierka |
| 2022 | 174k € | 15k € | 3 883 € | 295k € | RUZ závierka |
| 2021 | 181k € | 2 341 € | -560 € | 234k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 217 tis. € | 242 tis. € | 247 tis. € | 174 tis. € | 181 tis. € | 248 tis. € |
| EBITDA | 17 tis. € | 20 tis. € | 21 tis. € | 15 tis. € | 2 tis. € | 23 tis. € |
| EBITDA marža | 7.9 % | 8.2 % | 8.4 % | 8.8 % | 1.3 % | 9.2 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | 5 tis. € | -2 tis. € | 4 tis. € | -560 € | 1 tis. € |
| Aktíva spolu | 275 tis. € | 259 tis. € | 323 tis. € | 295 tis. € | 234 tis. € | 256 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
BV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Bc. Vlastimil Škrabal
BV
Konateľ
Bc. Vlastimil Škrabal
BV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Bc. Vlastimil Škrabal
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Bc. Vlastimil Škrabal | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-04-21 | 2022-08-17 |
| Marta Škrabalová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-07-20 | 2018-04-20 |
| Bc. Vlastimil Škrabal | Konateľ | 2010-03-24 | 2026-01-05 |
| Bc. Vlastimil Škrabal | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-03-24 | 2010-07-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
TEXBYT s.r.o.RPO
Sídlo
Lány 4344/4C
Vznik
2010-03-24 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45470294RPO
DIČ
2022997064FS
IČ DPH
SK2022997064 · aktívneFS
NACE
4641 · Veľkoobchod s textilom
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK4811000000002927834157FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2014-09-19 | Slovenská technická univerzita v Bratislave | Rámcová dohoda č. 9703/0006/14 - "Dodávka jednotlivých druhov textilných výrobkov pre domácnosť a hotové text. výrobky ...". | 23k € |
| 2024-06-11 | „BORINKA - ALZHEIMERCENTRUM“, Zariadenie sociálnych služieb Nitra | Rámcová dohoda na dodanie tovaru | 6 811 € |
| 2015-06-03 | Zariadenie opatrovateľskej služby NEZÁBUDKA | Kúpna zmluva | 1 020 € |
| 2015-06-25 | Fakultná nemocnica Trnava | Kúpna zmluva | 594 € |
| 2015-06-10 | Slovenská zdravotnícka univerzita v Bratislave | Kúpna zmluva | 586 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TEXBYT s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45470294/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45470294/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45470294", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →