SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MA : AGRO - ALFA s.r.o.
- IČO45461597
- DIČ2023008361
- IČ DPHSK2023008361
- NACE0150 · Zmiešané hospodárstvo
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Tvrdošovce, SK. Pôsobí v odvetví Zmiešané hospodárstvo.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
B · 77/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
240k €
Zisk -135k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
240k €
↗ +121.1% YoY
EBITDA · 2024
-76k €
Čistý zisk · 2024
-135k €
Aktíva spolu
1.4mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
B· 77/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
3 867 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
B
77 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 240k € | -76k € | -135k € | 1.4 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 108k € | -174k € | -277k € | 1.34 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 193k € | -53k € | -75k € | 1.27 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 266k € | 62k € | 9 920 € | 1.2 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 687k € | 107k € | 29k € | 1.21 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 240 tis. € | 108 tis. € | 193 tis. € | 266 tis. € | 687 tis. € | 534 tis. € |
| EBITDA | -76 tis. € | -174 tis. € | -53 tis. € | 62 tis. € | 107 tis. € | -23 tis. € |
| EBITDA marža | -31.6 % | -160.8 % | -27.7 % | 23.4 % | 15.6 % | -4.3 % |
| Čistý zisk | -135 tis. € | -277 tis. € | -75 tis. € | 10 tis. € | 29 tis. € | -44 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.40 M € | 1.34 M € | 1.27 M € | 1.20 M € | 1.21 M € | 1.18 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Anton Mészáros
AM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Anton Mészáros
AM
Konateľ
Anton Mészáros
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Anton Mészáros | Konateľ | 2010-04-01 | — |
| Anton Mészáros | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-04-01 | 2021-12-09 |
| Anton Mészáros | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-04-01 | 2021-12-09 |
| Magdaléna Mészárosová | Konateľ | 2010-04-01 | 2016-01-25 |
| Magdaléna Mészárosová | Konateľ | 2010-04-01 | 2016-09-16 |
| Magdaléna Mészárosová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-04-01 | 2016-09-16 |
| Mgr. Oľga Mészárosová | Konateľ | 2010-04-01 | 2021-12-17 |
| Mgr. Oľga Mészárosová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-04-01 | 2021-12-09 |
| Mgr. Oľga Mészárosová | Konateľ | 2010-04-01 | 2021-12-10 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Anton Mészáros
Anton Mészáros
Oľga Mészárosová
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
MA : AGRO - ALFA s.r.o.RPO
Sídlo
M. Bercsényiho 316/28
Vznik
2010-04-01 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45461597RPO
DIČ
2023008361FS
IČ DPH
SK2023008361 · aktívneFS
NACE
0150 · Zmiešané hospodárstvo
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Tvrdošovce
Krajina
SK
IBAN
SK3011110000001087365014FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2019-12-09 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č. 49098/2019/710 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe v znení Dodatku č. 1 | 3 630 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MA : AGRO - ALFA s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45461597/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45461597/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45461597", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →