SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 M-RENT, s.r.o.
- IČO45454132
- DIČ2023014092
- IČ DPHSK2023014092
- NACE7499
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví 7499.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
13k €
Zisk -167 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
13k €
↗ +40.9% YoY
EBITDA · 2025
3 282 €
Čistý zisk · 2025
-167 €
Aktíva spolu
63k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13k € | 3 282 € | -167 € | 63k € | RUZ závierka |
| 2024 | 9 472 € | 1 326 € | -2 122 € | 64k € | RUZ závierka |
| 2023 | 60 € | -2 552 € | -2 636 € | 66k € | RUZ závierka |
| 2022 | 270 € | 261 € | 149 € | 5 854 € | RUZ závierka |
| 2021 | 3 075 € | 429 € | 317 € | 5 705 € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 13 tis. € | 9 tis. € | 60 € | 270 € | 3 tis. € | 12 tis. € |
| EBITDA | 3 tis. € | 1 tis. € | -3 tis. € | 261 € | 429 € | 53 € |
| EBITDA marža | 24.6 % | 14 % | -4253.3 % | 96.7 % | 14 % | 0.4 % |
| Čistý zisk | -167 € | -2 tis. € | -3 tis. € | 149 € | 317 € | -22 € |
| Aktíva spolu | 63 tis. € | 64 tis. € | 66 tis. € | 6 tis. € | 6 tis. € | 198 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Zdychavský
MZ
Konateľ
Miroslav Zdychavský
PP
Konateľ
PhDr. Peter Málach, PhD., MBA
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| PhDr. Peter Málach, PhD., MBA | Konateľ | 2020-05-07 | 2023-03-23 |
| Ing. Monika Kremská | Konateľ | 2015-08-01 | 2020-05-07 |
| Ing. Monika Kremská | Konateľ | 2015-08-01 | 2020-05-06 |
| Ján Kamenický | Konateľ | 2012-10-02 | 2020-05-06 |
| Ján Kamenický | Konateľ | 2012-10-02 | 2020-05-07 |
| Ing. Štefan Machalík | Konateľ | 2010-03-17 | 2012-10-02 |
| Ing. Štefan Machalík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-03-17 | 2012-11-14 |
| Ing. Štefan Machalík | Konateľ | 2010-03-17 | 2012-11-14 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
M-RENT, s.r.o.RPO
Sídlo
Radlinského 106/5
Vznik
2010-03-17 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45454132RPO
DIČ
2023014092FS
IČ DPH
SK2023014092 · aktívneFS
NACE
7499
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK4911000000002921838181FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
M-RENT, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45454132/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45454132/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45454132", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →