SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Ampera s.r.o.
- IČO45445478
- DIČ2022987659
- IČ DPHSK2022987659
- NACE4321 · Elektrická inštalácia
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Elektrická inštalácia, 13 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
3.39mil. €
↗ +31.1% YoY
EBITDA · 2025
356k €
Čistý zisk · 2025
207k €
Aktíva spolu
1.31mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
13
Σ 703k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.39 mil. € | 356k € | 207k € | 1.31 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 2.59 mil. € | 170k € | 77k € | 1.01 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 3.37 mil. € | 325k € | 203k € | 1.07 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.54 mil. € | 141k € | 63k € | 1.23 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.86 mil. € | 73k € | 21k € | 1.11 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3.39 M € | 2.59 M € | 3.37 M € | 2.54 M € | 1.86 M € | 2.79 M € |
| EBITDA | 356 tis. € | 170 tis. € | 325 tis. € | 141 tis. € | 73 tis. € | 317 tis. € |
| EBITDA marža | 10.5 % | 6.6 % | 9.7 % | 5.5 % | 3.9 % | 11.4 % |
| Čistý zisk | 207 tis. € | 77 tis. € | 203 tis. € | 63 tis. € | 21 tis. € | 212 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.31 M € | 1.01 M € | 1.07 M € | 1.23 M € | 1.11 M € | 1.35 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mária Reháková
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Andrej Grossinger
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Majlath
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Peter Majlath | Konateľ | 2010-03-10 | — |
| Mária Reháková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-31 | 2023-09-06 |
| Mária Reháková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-24 | 2022-05-30 |
| Ing. Andrej Grossinger | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-03-10 | 2022-05-30 |
| Ing. Peter Majlath | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-03-10 | 2022-05-30 |
| Ing. Peter Majlath | Konateľ | 2010-03-10 | 2022-05-30 |
| Mária Reháková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-03-10 | 2022-05-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Mária Reháková
Andrej Grossinger
Peter Majlath
Mária Reháková
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Ampera s.r.o.RPO
Sídlo
Kresánkova 20
Vznik
2010-03-10 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45445478RPO
DIČ
2022987659FS
IČ DPH
SK2022987659 · aktívneFS
NACE
4321 · Elektrická inštalácia
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK5802000000002719140054FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-12-17 | BIONERGY, a.s. | Zmluva o dielo | 440k € |
| 2023-06-27 | Stredoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. | „Hnúšťa – čerpacia stanica a vodojem, rekonštrukcia elektro časti VN“ práce | 108k € |
| 2022-12-23 | KOMVaK - Vodárne a kanalizácie mesta Komárna, a.s. | Zmluva o dielo Ampera s.r.o. | 76k € |
| 2016-05-17 | TRANSPETROL, a. s. | Zmluva o dielo | 58k € |
| 2023-10-27 | Trnavská vodárenská spoločnosť, a.s. | Zmluva o dielo | 26k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Ampera s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45445478/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45445478/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45445478", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →