SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zakázaná spolupráca

🇸🇰 Gold-Plus Company, s.r.o. v konkurze v konkurze

  • IČO45421803
  • DIČ2022974503
  • IČ DPHSK2022974503
  • NACE4639 · Nešp.veľkoob.s potravin.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Nešp.veľkoob.s potravin..

Compliance Zakázaná spolupráca Tvrdý stop-signál
Kredit F · 0/100 Kritické riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 906 € Zisk -13k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
906 €
↘ -99.9% YoY
EBITDA · 2025
-12k €
Čistý zisk · 2025
-13k €
Aktíva spolu
155k €
Zamestnanci
0
Kredit
F· 0/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Tato firma je v konkurze. Nové obchodné vzťahy sú výrazne obmedzené; pred uzatvorením zmluvy konzultuj s insolvenčným správcom.
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca

Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Konkurz
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 16 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 0
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Posledné výkazy pred zmenou statusu.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 3M 5M 8M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 906 € -12k € -13k € 155k € RUZ závierka
2024 1.44 mil. € -280k € -251k € 355k € RUZ závierka
2023 5.96 mil. € 195k € 87k € 1.43 mil. € RUZ závierka
2022 7.35 mil. € 300k € 193k € 1.69 mil. € RUZ závierka
2021 6.3 mil. € 102k € 67k € 1.96 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby906 €1.44 M €5.96 M €7.35 M €6.30 M €6.79 M €
EBITDA-12 tis. €-280 tis. €195 tis. €300 tis. €102 tis. €94 tis. €
EBITDA marža-1330.1 %-19.5 %3.3 %4.1 %1.6 %1.4 %
Čistý zisk-13 tis. €-251 tis. €87 tis. €193 tis. €67 tis. €70 tis. €
Aktíva spolu155 tis. €355 tis. €1.43 M €1.69 M €1.96 M €2.23 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marek Migač
Od 2022-05-24
MM
Konateľ
Marek Migač
Od 2011-09-21
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marek Migač
Od 2011-09-28
Do 2022-05-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Jana Mitrová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-03-11 2011-09-27
Jana Mitrová Konateľ 2011-02-07 2011-09-27
Jana Mitrová Konateľ 2011-02-07 2011-09-21
Viliam Dohňanský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-02-20 2011-03-10
Viliam Dohňanský Konateľ 2010-02-20 2011-03-10
Viliam Dohňanský Konateľ 2010-02-20 2011-02-07

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Gold-Plus Company, s.r.o. v konkurzeRPO
Sídlo
Bohrova 1
Vznik
2010-02-20 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45421803RPO
DIČ
2022974503FS
IČ DPH
SK2022974503 · aktívneFS
NACE
4639 · Nešp.veľkoob.s potravin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK7611000000002946122809FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Gold-Plus Company, s.r.o. v konkurze nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
2025-08-18
Mestský súd Bratislava III v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok dlžníka: Gold-Plus Company s. r. o., so sídlom Bohrova 1, 851 01 Bratislava, IČO: 45 421 803, ktorého správcom je: Mgr. Ľubomír Bugáň, so sídlom kancelárie Bajkalská 25/A, 821 01 Bratislava, zn. správcu: S 1238, o priznaní odmeny za výkon funkcie správcu do konania prvej schôdze veriteľov, takto
bankruptcy
2025-04-07
Mestský súd Bratislava III v právnej veci navrhovateľa - dlžníka: Gold-Plus Company, s.r.o., so sídlom Bohrova 1, 851 01 Bratislava, IČO: 45 421 803, o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka, takto
bankruptcy
2025-03-28
Mestský súd Bratislava III v právnej veci navrhovateľa - dlžníka: Gold - Plus Company, s.r.o., so sídlom Bohrova 1, 851 01 Bratislava, IČO: 45 421 803, o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka, takto
bankruptcy
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45421803/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45421803/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45421803",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →