SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MM AGROSPOL, spol. s r.o.

  • IČO45415498
  • DIČ2022969487
  • IČ DPHSK2022969487
  • NACE0145 · Chov oviec a kôz

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Valaská, SK. Pôsobí v odvetví Chov oviec a kôz, 9 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 91/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
102k €
↗ +38.0% YoY
EBITDA · 2024
38k €
Čistý zisk · 2024
7 034 €
Aktíva spolu
290k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
9
Σ 57k €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 95
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 37k 75k 113k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 102k € 38k € 7 034 € 290k € RUZ závierka
2023 74k € 41k € -584 € 245k € RUZ závierka
2022 82k € 48k € 788 € 272k € RUZ závierka
2021 103k € 58k € 5 255 € 232k € RUZ závierka
2020 75k € 41k € -3 512 € 279k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby102 tis. €74 tis. €82 tis. €103 tis. €75 tis. €49 tis. €
EBITDA38 tis. €41 tis. €48 tis. €58 tis. €41 tis. €35 tis. €
EBITDA marža36.9 %55.4 %58.9 %56.1 %54.9 %70.9 %
Čistý zisk7 tis. €-584 €788 €5 tis. €-4 tis. €438 €
Aktíva spolu290 tis. €245 tis. €272 tis. €232 tis. €279 tis. €235 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

KC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Katarína Cencerová
Od 2022-07-12
KM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Katarína Motyčková
Od 2022-05-19
KC
Konateľ
Katarína Cencerová
Od 2010-02-18

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Katarína Motyčková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-06-18 2022-05-18
Katarína Cencerová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-02-18 2022-07-11
Martina Filipová Konateľ 2010-02-18 2013-05-23
Martina Filipová Konateľ 2010-02-18 2013-06-17
Martina Filipová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-02-18 2013-06-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Katarína Cencerová
od 2017-07-21
Katarína Motyčková
od 2017-07-21
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MM AGROSPOL, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Mierová 389/19
Vznik
2010-02-18 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45415498RPO
DIČ
2022969487FS
IČ DPH
SK2022969487 · aktívneFS
NACE
0145 · Chov oviec a kôz
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Valaská
Krajina
SK
IBAN
SK3709000000005120022311FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
9 zmlúv 57k € celková hodnota 2024-11-28 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2017-06-30 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. BB60098 118k €
2021-12-01 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Zmluva o spolupráci č. 1359/2021/OV 22k €
2022-11-28 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.SMS2022/00580 o poskytnutí dotácie na sucho 10k €
2020-11-12 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Zmluva o poskytnutí služby č. 1389//2020/OV 6 402 €
2019-12-18 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Zmluva o poskytnutí služby č. 78/2019/OV 5 938 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MM AGROSPOL, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45415498/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45415498/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45415498",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →