SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 HSF System SK, s.r.o.

  • IČO45412464
  • DIČ2022973095
  • IČ DPHSK2022973095
  • LEI315700BACLFKWAAII716
  • NACE4100

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 6 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 63.09 mil. € Zisk 105k €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
63.09mil. €
↗ +5.9% YoY
EBITDA · 2025
902k €
Čistý zisk · 2025
105k €
Aktíva spolu
22.05mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
6
Σ 2.15 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 15 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 80
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 23M 46M 69M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 63.09 mil. € 902k € 105k € 22.05 mil. € RUZ závierka
2024 59.6 mil. € 4.6 mil. € 3.18 mil. € 18.68 mil. € RUZ závierka
2023 53.91 mil. € 5.5 mil. € 3.96 mil. € 23.76 mil. € RUZ závierka
2022 39.68 mil. € 2.68 mil. € 1.86 mil. € 13.43 mil. € RUZ závierka
2021 34.58 mil. € 3.74 mil. € 2.71 mil. € 10.77 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby63.09 M €59.60 M €53.91 M €39.68 M €34.58 M €24.60 M €
EBITDA902 tis. €4.60 M €5.50 M €2.68 M €3.74 M €2.77 M €
EBITDA marža1.4 %7.7 %10.2 %6.7 %10.8 %11.3 %
Čistý zisk105 tis. €3.18 M €3.96 M €1.86 M €2.71 M €1.97 M €
Aktíva spolu22.05 M €18.68 M €23.76 M €13.43 M €10.77 M €7.65 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Konateľ
Ing. Jan Hasík
Od 2010-02-23
IT
Konateľ
Ing. Tomáš Kosa
Od 2010-02-23
IT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Tomáš Kosa
Od 2022-05-21
Do 2023-10-27

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Tomáš Kosa Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-01-16 2022-05-20
Ing. Jan Hasík Konateľ 2010-02-23 2019-12-13
Ing. Tomáš Kosa Konateľ 2010-02-23 2019-04-26

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Tomáš Kosa
od 2019-12-13
Jan Hasík
od 2017-05-22
Tomáš Kosa
od 2017-05-22 · do 2019-12-13
Jan Hasík
od 2017-01-31 · do 2017-05-22
Tomáš Kosa
od 2017-01-31 · do 2017-05-22
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
HSF System SK, s.r.o.RPO
Sídlo
Bytčianska 499/130
Vznik
2010-02-23 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45412464RPO
DIČ
2022973095FS
IČ DPH
SK2022973095 · aktívneFS
LEI
315700BACLFKWAAII716GLEIF
NACE
4100
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK3709000000005112093531FS
Bankové účty
9 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
6 zmlúv 2.15 mil. € celková hodnota 2026-04-15 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-08-25 Obec Višňové Zmluva o dielo 1.07 mil. €
2026-04-15 Mesto Žilina Zmluva o dielo č. 181/2026 - ,,Zelené námestie na sídlisku Solinky“ 945k €
2025-01-29 Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici ZMLUVA O DIELO NA VYHOTOVENIE PROJEKTOVEJ DOKUMENTÁCIE 134k €
2025-05-02 Základná škola, Slovenských dobrovoľníkov 122/7, Žilina Darovacia zmluva na výdavky MDD 500 €
2024-04-12 Základná škola, Slovenských dobrovoľníkov 122/7, Žilina Darovacia zmluva HSF System SK 500 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
HSF System SK, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45412464/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45412464/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45412464",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →