SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ECO-LOGIC s.r.o.
- IČO45401454
- DIČ2023031450
- IČ DPHSK2023031450
- NACE7112 · Inžinierske čin,poraden.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Senec, SK. Pôsobí v odvetví Inžinierske čin,poraden., 15 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.66mil. €
↘ -25.0% YoY
EBITDA · 2024
87k €
Čistý zisk · 2024
35k €
Aktíva spolu
1.88mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
15
Σ 369k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
14 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.66 mil. € | 87k € | 35k € | 1.88 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.21 mil. € | 87k € | 56k € | 1.4 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.57 mil. € | 45k € | 38k € | 1.35 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 596k € | 53k € | 31k € | 888k € | RUZ závierka |
| 2020 | 933k € | 54k € | 19k € | 1.01 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.66 M € | 2.21 M € | 1.57 M € | 596 tis. € | 933 tis. € | 910 tis. € |
| EBITDA | 87 tis. € | 87 tis. € | 45 tis. € | 53 tis. € | 54 tis. € | 37 tis. € |
| EBITDA marža | 5.3 % | 3.9 % | 2.8 % | 9 % | 5.8 % | 4.1 % |
| Čistý zisk | 35 tis. € | 56 tis. € | 38 tis. € | 31 tis. € | 19 tis. € | 6 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.88 M € | 1.40 M € | 1.35 M € | 888 tis. € | 1.01 M € | 946 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dušan Kozic
DK
Konateľ
Dušan Kozic
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Sasák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Peter Sasák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-01-12 | 2022-09-06 |
| Ing. Peter Sasák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-04-13 | 2016-01-11 |
| Ing. Peter Sasák | Konateľ | 2012-04-02 | 2023-12-01 |
| Ing. Peter Sasák | Konateľ | 2012-04-02 | 2023-11-30 |
| Dušan Kozic | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-05-08 | 2022-09-06 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Dušan Kozic
Peter Sasák
Dušan Kozic
Peter Sasák
Dušan Kozic
Peter Sasák
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ECO-LOGIC s.r.o.RPO
Sídlo
Nám. 1. mája 9
Vznik
2010-05-08 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45401454RPO
DIČ
2023031450FS
IČ DPH
SK2023031450 · aktívneFS
NACE
7112 · Inžinierske čin,poraden.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Senec
Krajina
SK
IBAN
SK0711000000002941064240FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-01-17 | Mesto Trenčín | Zmluva o dielo | 83k € |
| 2023-05-11 | Mesto Topolčany | Zmluva o dielo | 77k € |
| 2018-07-19 | Ústav na výkon trestu odňatia slobody a Ústav na výkon väzby Ilava | Zmluva o dielo | 52k € |
| 2022-11-15 | Banskobystrický samosprávny kraj | Zmluva o dielo | 48k € |
| 2017-10-02 | Ústav na výkon trestu odňatia slobody a Ústav na výkon väzby Ilava | Zmluva o dielo | 45k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ECO-LOGIC s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45401454/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45401454/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45401454", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →