SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 HSP STAVBY, s. r. o.
- IČO45398232
- DIČ2022974954
- IČ DPHSK2022974954
- NACE7112 · Inžinierske čin,poraden.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Inžinierske čin,poraden., 4 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
B · 74/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
2.54 mil. €
Zisk 4 868 €
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.54mil. €
↗ +79.6% YoY
EBITDA · 2024
70k €
Čistý zisk · 2024
4 868 €
Aktíva spolu
744k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
4
Σ 256k €
Kredit
B· 74/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
9 164 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
12 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
B
74 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
70
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.54 mil. € | 70k € | 4 868 € | 744k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.42 mil. € | 48k € | 1 289 € | 824k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.11 mil. € | 54k € | 1 293 € | 559k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.1 mil. € | 65k € | -1 379 € | 464k € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.46 mil. € | 13k € | -55k € | 475k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.54 M € | 1.42 M € | 1.11 M € | 1.10 M € | 1.46 M € | 2.68 M € |
| EBITDA | 70 tis. € | 48 tis. € | 54 tis. € | 65 tis. € | 13 tis. € | 113 tis. € |
| EBITDA marža | 2.7 % | 3.4 % | 4.8 % | 5.9 % | 0.9 % | 4.2 % |
| Čistý zisk | 5 tis. € | 1 tis. € | 1 tis. € | -1 tis. € | -55 tis. € | 43 tis. € |
| Aktíva spolu | 744 tis. € | 824 tis. € | 559 tis. € | 464 tis. € | 475 tis. € | 984 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Hudec
MR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Róbert Podhorský
IP
Konateľ
Ing. Peter Hudec
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Róbert Podhorský | Konateľ | 2013-11-01 | — |
| Ing. Peter Hudec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-01-18 | 2021-02-23 |
| Mgr. Róbert Podhorský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-01-05 | 2021-02-23 |
| Ing. Peter Hudec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-11-23 | 2018-01-17 |
| Ing. Peter Hudec | Konateľ | 2013-11-01 | 2018-01-17 |
| Mgr. Róbert Podhorský | Konateľ | 2013-11-01 | 2021-02-23 |
| Ing. Radovan Straňanek | Konateľ | 2010-02-25 | 2016-06-27 |
| Ing. Radovan Straňanek | Konateľ | 2010-02-25 | 2016-05-26 |
| Ing. Radovan Straňanek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-02-25 | 2013-11-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Róbert Podhorský
Peter Hudec
Róbert Podhorský
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
HSP STAVBY, s. r. o.RPO
Sídlo
Hraničná 1728/18
Vznik
2010-02-25 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45398232RPO
DIČ
2022974954FS
IČ DPH
SK2022974954 · aktívneFS
NACE
7112 · Inžinierske čin,poraden.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK2811000000002948273387FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-07-07 | Univerzita Komenského v Bratislave - Filozofická fakulta | Zmluva o dielo | 214k € |
| 2021-10-20 | Univerzita Komenského v Bratislave - Právnická fakulta | Zmluva o dielo | 43k € |
| 2021-03-18 | Univerzita Komenského v Bratislave - Filozofická fakulta | Zmluva o dielo na zhotovenie stavebných prác | 18k € |
| 2020-04-06 | Univerzita Komenského v Bratislave - Filozofická fakulta | Zmluva o dielo na zhotovenie stavebných prác | 15k € |
| 2020-04-20 | Univerzita Komenského v Bratislave - Filozofická fakulta | Dodatok č. 1 k Zmluve o dielo na zhotovenie stavebných prác | 9 058 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
HSP STAVBY, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45398232/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45398232/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45398232", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →