SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SiemCo, s.r.o.
- IČO45371474
- DIČ2022959642
- IČ DPHSK2022959642
- NACE4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.so šp.tov..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
239k €
↗ +4.9% YoY
EBITDA · 2025
24k €
Čistý zisk · 2025
12k €
Aktíva spolu
163k €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 239k € | 24k € | 12k € | 163k € | RUZ závierka |
| 2024 | 228k € | 36k € | 22k € | 128k € | RUZ závierka |
| 2023 | 411k € | 87k € | 60k € | 333k € | RUZ závierka |
| 2022 | 187k € | 28k € | 14k € | 212k € | RUZ závierka |
| 2021 | 187k € | 29k € | 14k € | 138k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 239 tis. € | 228 tis. € | 411 tis. € | 187 tis. € | 187 tis. € | 184 tis. € |
| EBITDA | 24 tis. € | 36 tis. € | 87 tis. € | 28 tis. € | 29 tis. € | 26 tis. € |
| EBITDA marža | 9.9 % | 15.6 % | 21.1 % | 14.7 % | 15.4 % | 14.2 % |
| Čistý zisk | 12 tis. € | 22 tis. € | 60 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € | 9 tis. € |
| Aktíva spolu | 163 tis. € | 128 tis. € | 333 tis. € | 212 tis. € | 138 tis. € | 112 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
RŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Roman Šujan
RŠ
Konateľ
Roman Šujan
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Anton Pienčák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Viliam Vojtek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-07-30 | 2024-12-02 |
| Ing. Katarína Šujanová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-05-06 | 2021-03-04 |
| Viliam Vojtek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-05-06 | 2022-07-29 |
| Viliam Vojtek | Konateľ | 2020-04-30 | 2024-11-19 |
| Viliam Vojtek | Konateľ | 2020-04-30 | 2024-12-02 |
| Alžbeta Vojteková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-07-10 | 2020-05-05 |
| Ing. Anton Pienčák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-01-29 | 2022-07-29 |
| Roman Šujan | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-01-29 | 2020-05-05 |
| Viliam Vojtek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-01-29 | 2019-07-09 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
SiemCo, s.r.o.RPO
Sídlo
Priemyselná 8523/2A
Vznik
2010-01-28 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45371474RPO
DIČ
2022959642FS
IČ DPH
SK2022959642 · aktívneFS
NACE
4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK6583300000002500520116FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SiemCo, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45371474/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45371474/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45371474", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →