SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 NAFTAMATIKA s. r. o.

  • IČO45349631
  • DIČ2022948125
  • IČ DPHSK2022948125
  • NACE2790 · Výroba ost.elektr.zar.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Prievidza, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.elektr.zar., 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 99/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 239k € Zisk -4 236 €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
239k €
↘ -4.4% YoY
EBITDA · 2024
99k €
Čistý zisk · 2024
-4 236 €
Aktíva spolu
645k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 202k 404k 612k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 239k € 99k € -4 236 € 645k € RUZ závierka
2023 250k € 97k € 27k € 553k € RUZ závierka
2022 245k € 102k € 15k € 560k € RUZ závierka
2021 512k € 88k € 20k € 719k € RUZ závierka
2020 557k € 104k € 64k € 598k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby239 tis. €250 tis. €245 tis. €512 tis. €557 tis. €647 tis. €
EBITDA99 tis. €97 tis. €102 tis. €88 tis. €104 tis. €81 tis. €
EBITDA marža41.5 %38.9 %41.7 %17.1 %18.7 %12.6 %
Čistý zisk-4 tis. €27 tis. €15 tis. €20 tis. €64 tis. €27 tis. €
Aktíva spolu645 tis. €553 tis. €560 tis. €719 tis. €598 tis. €589 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Anastasia Sevastyanova
Od 2026-01-20
AS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Andrey Sevastyanov
Od 2022-08-06
AS
Konateľ
Andrey Sevastyanov
Od 2010-09-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Anastasia Sevastyanova Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-14 2026-01-19
Igor Fominykh Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-10-12 2022-05-13
Igor Fominykh Konateľ 2019-09-30 2022-05-13
Igor Fominykh Konateľ 2019-09-30 2022-04-30
Andrey Jurijevič Sevastyanov Konateľ 2010-09-24 2017-05-30
Andrey Jurijevič Sevastyanov Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-01-20 2022-08-05
Andrey Jurijevič Sevastynov Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-01-12 2010-01-19
Matej Bursa Konateľ 2010-01-12 2010-09-24
Matej Bursa Konateľ 2010-01-12 2010-11-09

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
NAFTAMATIKA s. r. o.RPO
Sídlo
Riečna II. 1824/85
Vznik
2010-01-12 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45349631RPO
DIČ
2022948125FS
IČ DPH
SK2022948125 · aktívneFS
NACE
2790 · Výroba ost.elektr.zar.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Prievidza
Krajina
SK
IBAN
SK1075000000004032997675FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-03-28 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-03-28 Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) Zmluva o poskytnutí pomoci prostredníctvom vouchera 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
NAFTAMATIKA s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45349631/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45349631/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45349631",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →