SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Sofistyk s. r. o.
- IČO45347085
- DIČ2022978892
- IČ DPHSK2022978892
- NACE7020
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví 7020.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
465k €
Zisk -2 685 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
465k €
↗ +149.3% YoY
EBITDA · 2024
35k €
Čistý zisk · 2024
-2 685 €
Aktíva spolu
378k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
28 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 465k € | 35k € | -2 685 € | 378k € | RUZ závierka |
| 2023 | 187k € | 27k € | 2 272 € | 515k € | RUZ závierka |
| 2022 | 144k € | 22k € | 2 082 € | 494k € | RUZ závierka |
| 2021 | 121k € | 35k € | 15k € | 474k € | RUZ závierka |
| 2020 | 19k € | -19k € | -25k € | 100k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 465 tis. € | 187 tis. € | 144 tis. € | 121 tis. € | 19 tis. € | 39 tis. € |
| EBITDA | 35 tis. € | 27 tis. € | 22 tis. € | 35 tis. € | -19 tis. € | 162 € |
| EBITDA marža | 7.5 % | 14.3 % | 15.7 % | 29.2 % | -97.1 % | 0.4 % |
| Čistý zisk | -3 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | 15 tis. € | -25 tis. € | -6 tis. € |
| Aktíva spolu | 378 tis. € | 515 tis. € | 494 tis. € | 474 tis. € | 100 tis. € | 59 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Jozef Salaj
MJ
Konateľ
Mgr. Jozef Salaj
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Jozef Salaj
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Slavomír Gurčík | Konateľ | 2020-08-06 | 2024-03-07 |
| Slavomír Gurčík | Konateľ | 2020-08-06 | 2024-03-11 |
| Mgr. Jozef Salaj | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-06-20 | 2020-11-30 |
| Mgr. Jozef Salaj | Konateľ | 2017-05-06 | 2020-11-30 |
| Mgr. Rastislav Styk | Konateľ | 2017-05-06 | 2021-02-19 |
| Mgr. Rastislav Styk | Konateľ | 2017-05-06 | 2021-03-09 |
| Eugen Styk | Konateľ | 2012-11-30 | 2017-06-19 |
| Eugen Styk | Konateľ | 2012-11-30 | 2017-05-05 |
| Mgr. Rastislav Styk | Konateľ | 2010-02-05 | 2012-11-30 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Sofistyk s. r. o.RPO
Sídlo
Dunajská 15/A
Vznik
2010-02-05 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45347085RPO
DIČ
2022978892FS
IČ DPH
SK2022978892 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK2511000000002942096578FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Sofistyk s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45347085/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45347085/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45347085", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →