🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Dunajská Streda · SK
CALEO Slovakia s.r.o.
IČO45345449DIČ2022948147IČ DPHSK2022948147NACE4763 · Maloobch.s audio.nahráv.EST.2010 · 16r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 85/1003–4 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 85/100
A
85/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
298k €
↘ -34.3% YoY
EBITDA · 2024
49k €
Čistý zisk · 2024
11k €
Aktíva spolu
203k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CALEO Slovakia s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 298k € | 49k € | 11k € | 203k € | RUZ závierka |
| 2023 | 453k € | 43k € | 11k € | 260k € | RUZ závierka |
| 2022 | 412k € | 25k € | 663 € | 431k € | RUZ závierka |
| 2021 | 383k € | 30k € | -2 618 € | 352k € | RUZ závierka |
| 2020 | 395k € | 23k € | -2 992 € | 359k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 298 tis. € | 453 tis. € | 412 tis. € | 383 tis. € | 395 tis. € | 462 tis. € |
| EBITDA | 49 tis. € | 43 tis. € | 25 tis. € | 30 tis. € | 23 tis. € | 2 tis. € |
| EBITDA marža | 16.3 % | 9.4 % | 6.1 % | 7.8 % | 5.9 % | 0.4 % |
| Čistý zisk | 11 tis. € | 11 tis. € | 663 € | -3 tis. € | -3 tis. € | -17 tis. € |
| Aktíva spolu | 203 tis. € | 260 tis. € | 431 tis. € | 352 tis. € | 359 tis. € | 303 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2019-11-06 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda | Dohoda o absolventskej praxi | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Arpád Zorgovský
IK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Kristián Kovács
AZ
Konateľ
Arpád Zorgovský
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Kristián Kovács | Konateľ | 2010-01-06 | — |
| Arpád Zorgovský | Konateľ | 2010-01-06 | 2014-09-17 |
| Arpád Zorgovský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-01-06 | 2022-04-07 |
| Ferenc Boros | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-01-06 | 2014-09-17 |
| Ferenc Boros | Konateľ | 2010-01-06 | 2014-09-04 |
| Ferenc Boros | Konateľ | 2010-01-06 | 2014-09-17 |
| Ing. Kristián Kovács | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-01-06 | 2022-04-07 |
| Ladislav Orosz | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-01-06 | 2011-03-23 |
| Ladislav Orosz | Konateľ | 2010-01-06 | 2011-03-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
CALEO Slovakia s.r.o.RPO
Sídlo
Júliusa Lőrincza 2136/12
Vznik
2010-01-06 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45345449RPO
DIČ
2022948147FS
IČ DPH
SK2022948147 · aktívneFS
NACE
4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Dunajská Streda
Krajina
SK
IBAN
SK3275000000004010047855FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45345449/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45345449/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45345449", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.