SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 EUK, s.r.o.
- IČO45337811
- DIČ2023010000
- IČ DPHSK2023010000
- NACE6920 · Účtovnícke činnosti
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví Účtovnícke činnosti.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 86/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
104k €
Zisk -739 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
104k €
↗ +15.2% YoY
EBITDA · 2024
8 498 €
Čistý zisk · 2024
-739 €
Aktíva spolu
89k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 86/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 104k € | 8 498 € | -739 € | 89k € | RUZ závierka |
| 2023 | 90k € | 23k € | -2 842 € | 103k € | RUZ závierka |
| 2022 | 148k € | -8 080 € | -30k € | 113k € | RUZ závierka |
| 2021 | 122k € | 12k € | -10k € | 120k € | RUZ závierka |
| 2020 | 128k € | 8 310 € | -11k € | 122k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 104 tis. € | 90 tis. € | 148 tis. € | 122 tis. € | 128 tis. € | 102 tis. € |
| EBITDA | 8 tis. € | 23 tis. € | -8 tis. € | 12 tis. € | 8 tis. € | -8 tis. € |
| EBITDA marža | 8.2 % | 25.9 % | -5.5 % | 9.8 % | 6.5 % | -7.7 % |
| Čistý zisk | -739 € | -3 tis. € | -30 tis. € | -10 tis. € | -11 tis. € | -24 tis. € |
| Aktíva spolu | 89 tis. € | 103 tis. € | 113 tis. € | 120 tis. € | 122 tis. € | 79 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Iveta Makáňová
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mária Makáňová
MM
Konateľ
Mária Makáňová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Iveta Makáňová | Konateľ | 2010-03-23 | — |
| Mária Makáňová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-02-12 | 2022-05-22 |
| Ing. Peter Barát | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-03-23 | 2011-08-25 |
| Ing. Peter Barát | Konateľ | 2010-03-23 | 2011-08-04 |
| Ing. Peter Barát | Konateľ | 2010-03-23 | 2011-08-25 |
| Iveta Makáňová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-03-23 | 2022-05-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
EUK, s.r.o.RPO
Sídlo
Nedbalova 3820/12
Vznik
2010-03-23 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45337811RPO
DIČ
2023010000FS
IČ DPH
SK2023010000 · aktívneFS
NACE
6920 · Účtovnícke činnosti
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
Web
IBAN
SK1152000000000011914465FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EUK, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45337811/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45337811/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45337811", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →