SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 KAURI, s.r.o.

  • IČO45323704
  • DIČ2022959587
  • IČ DPHSK2022959587
  • NACE4335

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Spišská Nová Ves, SK. Pôsobí v odvetví 4335.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 597k € Zisk 259 €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
597k €
↗ +41.7% YoY
EBITDA · 2024
79k €
Čistý zisk · 2024
259 €
Aktíva spolu
437k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 374k 749k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 597k € 79k € 259 € 437k € RUZ závierka
2023 421k € 57k € -9 919 € 576k € RUZ závierka
2022 1.03 mil. € 17k € -47k € 688k € RUZ závierka
2021 879k € 66k € 2 742 € 675k € RUZ závierka
2020 774k € 68k € 11k € 636k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby597 tis. €421 tis. €1.03 M €879 tis. €774 tis. €602 tis. €
EBITDA79 tis. €57 tis. €17 tis. €66 tis. €68 tis. €65 tis. €
EBITDA marža13.2 %13.4 %1.6 %7.5 %8.8 %10.8 %
Čistý zisk259 €-10 tis. €-47 tis. €3 tis. €11 tis. €434 €
Aktíva spolu437 tis. €576 tis. €688 tis. €675 tis. €636 tis. €304 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Adam Polomský
Od 2021-06-22
OP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ondrej Polomský
Od 2021-06-22
AP
Konateľ
Adam Polomský
Od 2021-06-05

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ondrej Polomský Konateľ 2010-03-19
Ondrej Polomský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-04-16 2021-06-21
JUDr. Jaroslav Homza Konateľ 2010-01-09 2010-03-19
JUDr. Jaroslav Homza Konateľ 2010-01-09 2010-04-15

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
KAURI, s.r.o.RPO
Sídlo
Fabiniho 23
Vznik
2010-01-09 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45323704RPO
DIČ
2022959587FS
IČ DPH
SK2022959587 · aktívneFS
NACE
4335
NUTS región
Košický kraj
Obec
Spišská Nová Ves
Krajina
SK
IBAN
SK0275000000004024703155FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2017-05-24 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves Dohoda o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy, vedeného v evidencii uchádzačov o zamestnanie 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KAURI, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45323704/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45323704/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45323704",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →