SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 Sportsware s. r. o.

  • IČO45317534
  • DIČ2022968145
  • IČ DPHSK2022968145
  • NACE4763 · Maloobch.s audio.nahráv.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s audio.nahráv..

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit D · 50/100 Zvýšené riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2022 52k € Zisk -16k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2022
52k €
↗ +1200.4% YoY
EBITDA · 2022
-15k €
Čistý zisk · 2022
-16k €
Aktíva spolu
84k €
Zamestnanci
0
Kredit
D· 50/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 534 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 25 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
D
50 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 130k 260k 395k 2018 2019 2020 2021 2022
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2022 52k € -15k € -16k € 84k € RUZ závierka
2021 4 018 € -51k € -55k € 101k € RUZ závierka
2020 190k € -91k € -103k € 118k € RUZ závierka
2019 359k € 11k € -4 591 € 226k € RUZ závierka
2018 19k € 5 362 € 695 € 184k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202220212020201920182017
Tržby52 tis. €4 tis. €190 tis. €359 tis. €19 tis. €95 tis. €
EBITDA-15 tis. €-51 tis. €-91 tis. €11 tis. €5 tis. €-7 tis. €
EBITDA marža-28.4 %-1267.7 %-47.8 %3.1 %28.3 %-7.3 %
Čistý zisk-16 tis. €-55 tis. €-103 tis. €-5 tis. €695 €-10 tis. €
Aktíva spolu84 tis. €101 tis. €118 tis. €226 tis. €184 tis. €177 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

RL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Rastislav Lukáč
Od 2022-10-14
RL
Konateľ
Rastislav Lukáč
Od 2010-02-03
RL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Rastislav Lukáč
Od 2010-02-03
Do 2022-10-13

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Sportsware s. r. o.RPO
Sídlo
Rožňavská 12
Vznik
2010-02-03 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45317534RPO
DIČ
2022968145FS
IČ DPH
SK2022968145 · aktívneFS
NACE
4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK2611000000002921832484FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-05-25 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 1 197 €
2021-02-18 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky Dohoda o ukončení dohody o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" 0 €
2021-02-12 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky Dodatok k dohode o poskytnutí finančného príspevku v zmysle NP Prvá pomoc 0 €
2020-09-23 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu ,,Prvá pomoc" 0 €
2020-05-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Sportsware s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45317534/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45317534/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45317534",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →