🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Marcelová · SK
McLLOYD´S s.r.o.
IČO45309647DIČ2022942416IČ DPHSK2022942416NACE4639 · Nešp.veľkoob.s potravin.EST.2009 · 17r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/10020–24 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
6.89mil. €
↗ +11.3% YoY
EBITDA · 2025
452k €
Čistý zisk · 2025
161k €
Aktíva spolu
3.19mil. €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
6
Σ 38k €
EU projekty
1
Σ 673k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
80
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
McLLOYD´S s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.89 mil. € | 452k € | 161k € | 3.19 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 6.19 mil. € | 522k € | 270k € | 3.03 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 5.83 mil. € | 538k € | 116k € | 2.58 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 5.06 mil. € | 561k € | 123k € | 2.61 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 4.2 mil. € | 549k € | 192k € | 2.51 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 6.89 M € | 6.19 M € | 5.83 M € | 5.06 M € | 4.20 M € | 3.27 M € |
| EBITDA | 452 tis. € | 522 tis. € | 538 tis. € | 561 tis. € | 549 tis. € | 370 tis. € |
| EBITDA marža | 6.6 % | 8.4 % | 9.2 % | 11.1 % | 13.1 % | 11.3 % |
| Čistý zisk | 161 tis. € | 270 tis. € | 116 tis. € | 123 tis. € | 192 tis. € | 66 tis. € |
| Aktíva spolu | 3.19 M € | 3.03 M € | 2.58 M € | 2.61 M € | 2.51 M € | 1.82 M € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2014-06-20 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU | 197k € |
| 2025-12-15 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č. MPS2025/00038 o poskytnutí dotácie na účasť spracovateľa na výstave | 20k € |
| 2025-10-28 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č. MPM2025/00257 o poskytnutí dotácie na marketingovú podporu v potravinárstve | 18k € |
| 2025-05-20 | Slovenská republika zastúpená Ministerstvom vnútra Slovenskej Republiky | Darovacia zmluva | 268 € |
| 2026-01-12 | Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) | Zmluva o poskytnutí pomoci prostredníctvom vouchera | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ján Cibulka
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Márta Grosch Cibulka
IJ
Konateľ
Ing. Ján Cibulka
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Márta Grosch Cibulka | Konateľ | 2009-12-24 | — |
| Ing. Ján Cibulka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-12-24 | 2021-10-21 |
| Ing. Ján Cibulka | Konateľ | 2009-12-24 | 2017-06-23 |
| Mgr. Márta Grosch Cibulka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-12-24 | 2021-10-21 |
| Mgr. Márta Grosch Cibulka | Konateľ | 2009-12-24 | 2017-06-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ján Cibulka
Márta Grosch Cibulka
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
McLLOYD´S s.r.o.RPO
Sídlo
Kamenárska 1365/9
Vznik
2009-12-24 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45309647RPO
DIČ
2022942416FS
IČ DPH
SK2022942416 · aktívneFS
NACE
4639 · Nešp.veľkoob.s potravin.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Marcelová
Krajina
SK
IBAN
SK0211110000001306156002FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45309647/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45309647/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45309647", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.