SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 PAXTOUR Slovakia s.r.o.

  • IČO45309345
  • DIČ2022931306
  • IČ DPHSK2022931306
  • NACE7912 · Čin.cestov.kancelárií

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Čin.cestov.kancelárií.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 135k € Zisk 951 €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
135k €
↘ -15.3% YoY
EBITDA · 2025
5 969 €
Čistý zisk · 2025
951 €
Aktíva spolu
46k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 85/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 11 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 58k 116k 176k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 135k € 5 969 € 951 € 46k € RUZ závierka
2024 160k € 1 388 € 272 € 16k € RUZ závierka
2023 143k € 1 676 € 1 330 € 6 170 € RUZ závierka
2022 155k € 5 269 € 1 378 € 4 100 € RUZ závierka
2021 110k € 37k € 23k € 28k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby135 tis. €160 tis. €143 tis. €155 tis. €110 tis. €25 tis. €
EBITDA6 tis. €1 tis. €2 tis. €5 tis. €37 tis. €-33 tis. €
EBITDA marža4.4 %0.9 %1.2 %3.4 %33.4 %-133.9 %
Čistý zisk951 €272 €1 tis. €1 tis. €23 tis. €-47 tis. €
Aktíva spolu46 tis. €16 tis. €6 tis. €4 tis. €28 tis. €110 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing Juraj Urban
Od 2022-10-14
IJ
Konateľ
Ing. Juraj Urban
Od 2009-12-12
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Juraj Urban
Od 2009-12-12
Do 2022-10-13

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PAXTOUR Slovakia s.r.o.RPO
Sídlo
Hronská 18
Vznik
2009-12-12 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45309345RPO
DIČ
2022931306FS
IČ DPH
SK2022931306 · aktívneFS
NACE
7912 · Čin.cestov.kancelárií
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK8402000000002682387159FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2018-05-22 Hudobné centrum Príkazná zmluva 280 €
2020-06-25 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava D O H O D A o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
2020-04-23 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplneníniektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
2018-10-11 Hudobné centrum Príkazná zmluva 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PAXTOUR Slovakia s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45309345/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45309345/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45309345",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →