SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MUSIC AGENCY s. r. o.
- IČO45303193
- DIČ2022963734
- IČ DPHSK2022963734
- NACE7020
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 7020, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
38k €
Zisk -24k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
38k €
↗ +18.4% YoY
EBITDA · 2024
4 074 €
Čistý zisk · 2024
-24k €
Aktíva spolu
180k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
1
Σ 500 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
404 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 38k € | 4 074 € | -24k € | 180k € | RUZ závierka |
| 2023 | 32k € | -6 573 € | -42k € | 203k € | RUZ závierka |
| 2022 | 28k € | -302 € | -18k € | 215k € | RUZ závierka |
| 2021 | 31k € | -10k € | -32k € | 131k € | RUZ závierka |
| 2020 | 31k € | -8 940 € | -42k € | 156k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 38 tis. € | 32 tis. € | 28 tis. € | 31 tis. € | 31 tis. € | 64 tis. € |
| EBITDA | 4 tis. € | -7 tis. € | -302 € | -10 tis. € | -9 tis. € | 34 tis. € |
| EBITDA marža | 10.8 % | -20.7 % | -1.1 % | -33.1 % | -29.1 % | 52.1 % |
| Čistý zisk | -24 tis. € | -42 tis. € | -18 tis. € | -32 tis. € | -42 tis. € | 534 € |
| Aktíva spolu | 180 tis. € | 203 tis. € | 215 tis. € | 131 tis. € | 156 tis. € | 183 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
BJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Bc. Júlia Vojteková
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Igor Vojtek
JV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Júlia Vojteková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Igor Vojtek | Konateľ | 2016-09-10 | — |
| Ing. Júlia Vojteková | Konateľ | 2016-09-10 | — |
| Mgr. Júlia Vojteková | Konateľ | 2010-07-28 | — |
| Ing. Igor Vojtek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-09-10 | 2022-12-12 |
| Bc. Júlia Vojteková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-08-21 | 2022-12-12 |
| Júlia Vojteková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-08-21 | 2022-12-12 |
| Júlia Vojteková | Konateľ | 2010-07-28 | 2010-07-28 |
| Júlia Vojteková | Konateľ | 2010-07-28 | 2016-09-09 |
| Mgr. Júlia Vojteková27072010 | Konateľ | 2010-07-28 | 2016-11-02 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
MUSIC AGENCY s. r. o.RPO
Sídlo
Klincová 37/B
Vznik
2010-02-02 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45303193RPO
DIČ
2022963734FS
IČ DPH
SK2022963734 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK8511110000001084574013FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-06-01 | Mesto Poprad | Zmluva č. 61/2022/OK, CR a prezentácie mesta | 500 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MUSIC AGENCY s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45303193/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45303193/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45303193", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →