AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 Voltia a.s.

  • IČO45301727
  • DIČ2022940216
  • IČ DPHSK7120000074
  • NACE7210

Akciová spoločnosť, registrovaná 2009, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví 7210, 2 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit B · 75/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 101k € Zisk -160k €
Zamestnanci 20–24 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
101k €
↘ -93.1% YoY
EBITDA · 2024
-27k €
Čistý zisk · 2024
-160k €
Aktíva spolu
3.19mil. €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
2
Σ 1.94 mil. €
EU projekty
1
Σ 71k €
Kredit
B· 75/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 30 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
75 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 863k 2M 3M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 101k € -27k € -160k € 3.19 mil. € RUZ závierka
2023 1.47 mil. € 190k € -34k € 2.02 mil. € RUZ závierka
2022 2.38 mil. € 102k € -329k € 2.47 mil. € RUZ závierka
2021 2.03 mil. € 590k € 148k € 2.91 mil. € RUZ závierka
2020 1.74 mil. € 486k € -18k € 3.11 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby101 tis. €1.47 M €2.38 M €2.03 M €1.74 M €2.01 M €
EBITDA-27 tis. €190 tis. €102 tis. €590 tis. €486 tis. €286 tis. €
EBITDA marža-27 %12.9 %4.3 %29 %28 %14.2 %
Čistý zisk-160 tis. €-34 tis. €-329 tis. €148 tis. €-18 tis. €-108 tis. €
Aktíva spolu3.19 M €2.02 M €2.47 M €2.91 M €3.11 M €4.01 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

KD
Člen predstavenstva
Katarína Daubnerová
Od 2024-12-20
PH
Podpredseda predstavenstva
Peter Hofierka
Od 2024-12-20
IJ
Predseda predstavenstva
Ing. Juraj Ulehla, PhD.
Od 2024-03-14

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Zuzana Urbaníková Člen dozorného orgánu 2022-05-15
Ing. Daniel Šmigura Člen dozorného orgánu 2021-04-15
Mgr. Miroslav Krška Člen dozorného orgánu 2021-04-15
Ing. Juraj Ulehla, PhD. predseda predstavenstva 2019-03-14 2024-03-14
Ing. Juraj Ulehla, PhD. predseda predstavenstva 2019-03-14 2024-03-13
Ing. Zuzana Urbaníková Člen dozorného orgánu 2017-05-15 2022-05-14
Ing. Zuzana Urbaníková Člen dozorného orgánu 2017-05-15 2022-05-14
Ing. Juraj Ulehla, PhD. člen predstavenstva 2017-04-11 2019-03-14
Ing. Juraj Ulehla, PhD. člen predstavenstva 2017-04-11 2019-04-18

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Katarína Daubnerová
od 2025-09-05
Peter Hofierka
od 2025-09-05
Juraj Ulehla
od 2022-02-14
Peter Badík
od 2019-01-25 · do 2019-06-06
Juraj Ulehla
od 2019-01-25 · do 2022-02-14
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 12 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Voltia a.s.RPO
Sídlo
Námestie slobody 11
Vznik
2009-12-17 · 17 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
45301727RPO
DIČ
2022940216FS
IČ DPH
SK7120000074 · aktívneFS
NACE
7210
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 1.94 mil. € celková hodnota 2025-05-30 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-11-13 Úrad vlády Slovenskej republiky, Úrad podpredsedu vlády, ktorý neriadi ministerstvo v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti 1.94 mil. €
2016-01-11 Slovenská pošta, a. s. Nájomná / Čiastková zmluva 75k €
2016-01-11 Slovenská pošta, a. s. Nájomná / Čiastková zmluva 75k €
2016-01-11 Slovenská pošta, a. s. Nájomná / Čiastková zmluva 75k €
2019-08-21 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku 50k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Voltia a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45301727/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45301727/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45301727",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →