🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Parchovany · SK

3 MIB, s.r.o.

IČO45300356DIČ2022948191IČ DPHSK2022948191NACE0150 · Zmiešané hospodárstvoEST.2009 · 17r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 92/1001 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 92/100
A+
92/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
359k €
↗ +95.1% YoY
EBITDA · 2025
7 351 €
Čistý zisk · 2025
5 249 €
Aktíva spolu
618k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
9
Σ 25k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 95
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
3 MIB, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 154k 309k 468k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 359k € 7 351 € 5 249 € 618k € RUZ závierka
2024 184k € 3 862 € 1 817 € 602k € RUZ závierka
2023 425k € 10k € 8 175 € 650k € RUZ závierka
2022 293k € 9 916 € 6 607 € 620k € RUZ závierka
2021 361k € 7 733 € 6 002 € 658k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby359 tis. €184 tis. €425 tis. €293 tis. €361 tis. €335 tis. €
EBITDA7 tis. €4 tis. €10 tis. €10 tis. €8 tis. €18 tis. €
EBITDA marža2 %2.1 %2.5 %3.4 %2.1 %5.4 %
Čistý zisk5 tis. €2 tis. €8 tis. €7 tis. €6 tis. €12 tis. €
Aktíva spolu618 tis. €602 tis. €650 tis. €620 tis. €658 tis. €566 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
9 zmlúv 25k € celková hodnota 2025-11-17 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-10-18 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.SPZ2022/00771 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach 6 500 €
2019-12-11 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č. 38653/2019/710 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe v znení dodatku č.1 4 436 €
2023-11-23 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.SPP2023/00098 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe 4 111 €
2022-02-25 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trebišov Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 3 3 406 €
2021-12-16 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.SPP2021/00167 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe 3 325 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jana Girmanová
Od 2025-01-14
IJ
Konateľ
Ing. Jana Girmanová
Od 2017-09-07
IM
Konateľ
Ing. Martin Girman
Od 2017-09-07

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Jana Girmanová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-20 2025-01-13
Ing. Jana Girmanová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-09-14 2022-05-19
Ing. Jana Girmanová Konateľ 2017-09-07 2025-01-13
Ing. Jozef Girman Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-05-21 2017-09-13
Ing. Jozef Girman Konateľ 2014-05-06 2016-01-08
Ing. Jozef Girman Konateľ 2014-05-06 2017-09-13
Ing. Jozef Girman Konateľ 2014-05-06 2014-09-10
Ing. Igor Béreš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-03-27 2014-05-20
Ing. Igor Béreš Konateľ 2013-02-13 2014-05-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Jana Girmanová
od 2026-01-26
Matej Filip
od 2017-08-03 · do 2018-06-04
Martin Girman
od 2017-08-03 · do 2018-06-04
Jana Girmanová
od 2017-08-03 · do 2026-01-26
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
3 MIB, s.r.o.RPO
Sídlo
Majerská 572
Vznik
2009-12-16 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45300356RPO
DIČ
2022948191FS
IČ DPH
SK2022948191 · aktívneFS
NACE
0150 · Zmiešané hospodárstvo
NUTS región
Košický kraj
Obec
Parchovany
Krajina
SK
IBAN
SK1702000000003301297059FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45300356/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45300356/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45300356",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.