🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Šenkvice · SK
CARPATE DIEM, s.r.o.
IČO45299412DIČ2022941327IČ DPHSK2022941327NACE1102 · Výroba hroznového vínaEST.2009 · 17r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 94/1002 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 94/100
A+
94/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
156k €
↘ -21.1% YoY
EBITDA · 2025
100k €
Čistý zisk · 2025
6 733 €
Aktíva spolu
642k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
21
Σ 159k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CARPATE DIEM, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 156k € | 100k € | 6 733 € | 642k € | RUZ závierka |
| 2024 | 197k € | 88k € | 3 900 € | 596k € | RUZ závierka |
| 2023 | 150k € | 59k € | -203 € | 550k € | RUZ závierka |
| 2022 | 109k € | 50k € | 12k € | 362k € | RUZ závierka |
| 2021 | 101k € | 47k € | 15k € | 348k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 156 tis. € | 197 tis. € | 150 tis. € | 109 tis. € | 101 tis. € | 106 tis. € |
| EBITDA | 100 tis. € | 88 tis. € | 59 tis. € | 50 tis. € | 47 tis. € | 16 tis. € |
| EBITDA marža | 64 % | 44.6 % | 39.5 % | 45.6 % | 46.8 % | 15 % |
| Čistý zisk | 7 tis. € | 4 tis. € | -203 € | 12 tis. € | 15 tis. € | 6 tis. € |
| Aktíva spolu | 642 tis. € | 596 tis. € | 550 tis. € | 362 tis. € | 348 tis. € | 206 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-10-16 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 041BA520063 | 49k € |
| 2023-09-14 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. 042BA510008 | 41k € |
| 2025-01-08 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 041BA650015 | 28k € |
| 2025-06-02 | Bratislavský samosprávny kraj | Zmluva o poskytnutí dotácie č. 00403 | 17k € |
| 2022-05-17 | Bratislavský samosprávny kraj | Zmluva o poskytnutí dotácie - projekt Doplnková cykloinfraštruktúra pri prestupnom termináli v Šenkviciach | 15k € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MP
Konateľ
Mgr. Peter Fitz
DM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Daniel Masár
MP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Peter Fitz
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Daniel Masár | Konateľ | 2017-08-01 | — |
| Daniel Masár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-09-22 | 2022-09-28 |
| Mgr. Peter Fitz | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-05-28 | 2022-09-28 |
| Daniel Masár | Konateľ | 2017-08-01 | 2020-09-21 |
| Ing. Jana Mlynčoková | Konateľ | 2017-08-01 | 2018-09-05 |
| Ing. Jana Mlynčoková | Konateľ | 2017-08-01 | 2018-10-19 |
| Mgr. Peter Fitz | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-11-29 | 2019-05-27 |
| Daniel Masár | Konateľ | 2016-09-30 | 2017-02-01 |
| Daniel Masár | Konateľ | 2016-09-30 | 2017-01-10 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Peter Fitz
Daniel Masár
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
CARPATE DIEM, s.r.o.RPO
Sídlo
Nádražná 55
Vznik
2009-12-29 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45299412RPO
DIČ
2022941327FS
IČ DPH
SK2022941327 · aktívneFS
NACE
1102 · Výroba hroznového vína
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Šenkvice
Krajina
SK
IBAN
SK8675000000004019438326FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45299412/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45299412/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45299412", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.