SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 KAŠČÁK MIROSLAV s. r. o.
- IČO45270759
- DIČ2022911726
- IČ DPHSK2022911726
- NACE9531
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Lipany, SK. Pôsobí v odvetví 9531, 5 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
122k €
↘ -8.1% YoY
EBITDA · 2025
-26k €
Čistý zisk · 2025
-41k €
Aktíva spolu
122k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
5
Σ 200k €
EU projekty
1
Σ 208k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
75
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 122k € | -26k € | -41k € | 122k € | RUZ závierka |
| 2024 | 133k € | -53k € | -75k € | 140k € | RUZ závierka |
| 2023 | 142k € | -66k € | -89k € | 155k € | RUZ závierka |
| 2022 | 211k € | 12k € | -15k € | 208k € | RUZ závierka |
| 2021 | 245k € | 25k € | -32k € | 244k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 122 tis. € | 133 tis. € | 142 tis. € | 211 tis. € | 245 tis. € | 178 tis. € |
| EBITDA | -26 tis. € | -53 tis. € | -66 tis. € | 12 tis. € | 25 tis. € | -18 tis. € |
| EBITDA marža | -20.9 % | -39.7 % | -46.5 % | 5.5 % | 10 % | -10 % |
| Čistý zisk | -41 tis. € | -75 tis. € | -89 tis. € | -15 tis. € | -32 tis. € | -69 tis. € |
| Aktíva spolu | 122 tis. € | 140 tis. € | 155 tis. € | 208 tis. € | 244 tis. € | 245 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Kaščák
MK
Konateľ
Miroslav Kaščák
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Kaščák
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Miroslav Kaščák
Miroslav Kaščák
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
KAŠČÁK MIROSLAV s. r. o.RPO
Sídlo
Moyzesova 1030
Vznik
2009-11-06 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45270759RPO
DIČ
2022911726FS
IČ DPH
SK2022911726 · aktívneFS
NACE
9531
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Lipany
Krajina
SK
IBAN
SK9009000000000505205132FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-08-23 | Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku | 187k € |
| 2021-07-21 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dohoda §54, Cesta na trh práce 3 (Opatrenie č. 1) | 13k € |
| 2024-11-06 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dohoda – NP Finančné stimuly – Prax pre mladých | 0 € |
| 2022-11-24 | Mesto Lipany | Dodatok č.1 ku Zmluve o poskytnutí služby obj.:Li-2021/08839 | 0 € |
| 2022-08-31 | Stredná odborná škola technická, Volgogradská 1, Prešov | Zmluva o duálnom vzdelávaní | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KAŠČÁK MIROSLAV s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45270759/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45270759/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45270759", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →