SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 BCP HOLDING, s. r. o.
- IČO45268771
- DIČ2022916357
- IČ DPHSK2022916357
- NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin., 38 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.21mil. €
↘ -27.7% YoY
EBITDA · 2024
38k €
Čistý zisk · 2024
482 €
Aktíva spolu
1.08mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
38
Σ 2.06 mil. €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.21 mil. € | 38k € | 482 € | 1.08 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.67 mil. € | 64k € | 34k € | 1.8 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.64 mil. € | 21k € | -7 169 € | 1.35 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.42 mil. € | 29k € | 6 862 € | 1.26 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.36 mil. € | -13k € | -29k € | 769k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.21 M € | 1.67 M € | 1.64 M € | 1.42 M € | 1.36 M € | 1.22 M € |
| EBITDA | 38 tis. € | 64 tis. € | 21 tis. € | 29 tis. € | -13 tis. € | -41 tis. € |
| EBITDA marža | 3.2 % | 3.8 % | 1.3 % | 2 % | -1 % | -3.4 % |
| Čistý zisk | 482 € | 34 tis. € | -7 tis. € | 7 tis. € | -29 tis. € | -58 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.08 M € | 1.80 M € | 1.35 M € | 1.26 M € | 769 tis. € | 858 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Denis Macala
OS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ondrej Stoličný
VS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vladimíra Szabó Antošová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Denis Macala | Konateľ | 2025-09-12 | — |
| Ondrej Macala | Konateľ | 2025-09-12 | — |
| Ing. Ivan Šándor | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-09-28 | — |
| Ing. Ivan Šándor | Konateľ | 2009-11-06 | — |
| Ing. Ivan Šándor | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-11-06 | 2022-09-27 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ivan Šándor
Ivan Šándor
Ivan Šándor
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
BCP HOLDING, s. r. o.RPO
Sídlo
Domové role 19006/65A
Vznik
2009-11-06 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45268771RPO
DIČ
2022916357FS
IČ DPH
SK2022916357 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK4809000000005059053636FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-06-25 | Nitriansky samosprávny kraj | Zmluva o dielo | 360k € |
| 2024-08-26 | Centrum sociálnych služieb Rača | Zmluva o dielo | 253k € |
| 2023-07-25 | Mesto Vranov nad Topľou | KÚPNA ZMLUVA A LICENČNÁ ZMLUVA - „Inteligentné mesto Vranov nad Topľou“ s kódom 311071ANV3 v rámci Operačného programu Integrovaná infraštruktúra pod kódom výzvy č. OPII-2020/7/11-DOP pre časť č. 1: Smart kamerový systém. | 198k € |
| 2025-04-28 | Mestská časť Bratislava-Petržalka | Obnova Športovej haly Draždiak_4. časť Elektroinštalácia | 168k € |
| 2021-03-01 | Centrum vedecko-technických informácií SR | Rámcová dohoda o oprave elektroinštalácie | 151k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BCP HOLDING, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45268771/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45268771/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45268771", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →