🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Richvald · SK
ARMYSHOP TEAM s. r. o.
IČO45268355DIČ2022909713IČ DPHSK2022909713NACE4712EST.2009 · 17r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 92/1002 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 150 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 92/100
A+
92/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
316k €
↘ -14.9% YoY
EBITDA · 2024
7 377 €
Čistý zisk · 2024
-837 €
Aktíva spolu
139k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
5
Σ 13k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
150 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
75
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ARMYSHOP TEAM s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 316k € | 7 377 € | -837 € | 139k € | RUZ závierka |
| 2023 | 371k € | 7 773 € | 1 346 € | 141k € | RUZ závierka |
| 2022 | 345k € | 7 332 € | 4 533 € | 131k € | RUZ závierka |
| 2021 | 386k € | 24k € | 18k € | 123k € | RUZ závierka |
| 2020 | 268k € | 31k € | 24k € | 102k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 316 tis. € | 371 tis. € | 345 tis. € | 386 tis. € | 268 tis. € | 241 tis. € |
| EBITDA | 7 tis. € | 8 tis. € | 7 tis. € | 24 tis. € | 31 tis. € | 16 tis. € |
| EBITDA marža | 2.3 % | 2.1 % | 2.1 % | 6.1 % | 11.5 % | 6.5 % |
| Čistý zisk | -837 € | 1 tis. € | 5 tis. € | 18 tis. € | 24 tis. € | 10 tis. € |
| Aktíva spolu | 139 tis. € | 141 tis. € | 131 tis. € | 123 tis. € | 102 tis. € | 65 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-10-31 | Slovenská inovačná a energetická agentúra | Zmluva o poskytnutí prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti | 12k € |
| 2026-02-11 | Centrum voľného času | Zmluva č. 2/2026 o nájme nebytových priestorov | 540 € |
| 2026-02-13 | ZŠ Zakarpatská 12, Rožňava | Nájomná zmluva | 457 € |
| 2024-11-05 | Obchodná akadémia, Komenského 1, Humenné | Zmluva o prenájme spoločenskej miestnosti | 0 € |
| 2024-11-05 | Obchodná akadémia, Komenského 1, Humenné | Zmluva o prenájme spoločenskej miestnosti | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Daniel Ildža
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Marek Ildža
IA
Konateľ
Ing. Anna Ildžová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Daniel Ildža | Konateľ | 2018-01-22 | — |
| Ing. Marek Ildža | Konateľ | 2018-01-22 | — |
| Miroslav Ildža | Konateľ | 2009-11-04 | — |
| Miroslav Ildža | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-11-11 | 2023-10-30 |
| Ing. Anna Ildžová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-26 | 2023-10-30 |
| Ing. Anna Ildžová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-01-30 | 2022-05-25 |
| Ing. Daniel Ildža | Konateľ | 2018-01-22 | 2023-10-30 |
| Miroslav Ildža | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-11-04 | 2022-11-10 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ARMYSHOP TEAM s. r. o.RPO
Sídlo
326
Vznik
2009-11-04 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45268355RPO
DIČ
2022909713FS
IČ DPH
SK2022909713 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Richvald
Krajina
SK
IBAN
SK6683300000002401719293FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45268355/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45268355/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45268355", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.