SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Interdis SK s. r. o.

  • IČO45267154
  • DIČ2022914245
  • IČ DPHSK2022914245
  • NACE7020

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví 7020.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
835k €
↘ -7.5% YoY
EBITDA · 2025
410 €
Čistý zisk · 2025
-12k €
Aktíva spolu
75k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 23 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 328k 655k 993k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 835k € 410 € -12k € 75k € RUZ závierka
2024 903k € 34k € 19k € 117k € RUZ závierka
2023 775k € 24k € 12k € 120k € RUZ závierka
2022 562k € 17k € 9 842 € 110k € RUZ závierka
2021 225k € -5 582 € -8 457 € 79k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby835 tis. €903 tis. €775 tis. €562 tis. €225 tis. €284 tis. €
EBITDA410 €34 tis. €24 tis. €17 tis. €-6 tis. €5 tis. €
EBITDA marža0 %3.7 %3 %3.1 %-2.5 %1.7 %
Čistý zisk-12 tis. €19 tis. €12 tis. €10 tis. €-8 tis. €1 tis. €
Aktíva spolu75 tis. €117 tis. €120 tis. €110 tis. €79 tis. €79 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Adrián Mikulák
Od 2025-07-04
IA
Konateľ
Ing. Adrián Mikulák
Od 2014-05-28
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Adrián Mikulák
Od 2022-09-09
Do 2025-07-03

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Adrián Mikulák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-06-24 2022-09-08
Ing. Adrián Mikulák Konateľ 2014-05-28 2025-07-03
Peter Pauco Konateľ 2009-11-10 2014-05-27
Peter Pauco Konateľ 2009-11-10 2014-06-23
Peter Pauco Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-11-10 2018-12-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Interdis SK s. r. o.RPO
Sídlo
Rampová 4
Vznik
2009-11-10 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45267154RPO
DIČ
2022914245FS
IČ DPH
SK2022914245 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
SK9411000000002928826706FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2012-03-30 Slovenská pošta, a. s. Zmluva o spolupráci 115k €
2020-05-28 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B 0 €
2013-01-02 Slovenská pošta, a. s. Dodatok č. 1 k Zmluve o spolupráci 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Interdis SK s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45267154/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45267154/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45267154",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →