AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 PBPT Holding, a.s.

  • IČO45260702
  • DIČ2022936212
  • NACE4763 · Maloobch.s audio.nahráv.

Akciová spoločnosť, registrovaná 2009, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s audio.nahráv..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit B · 78/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Zamestnanci
0
Kredit
B· 78/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
78 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Účtovné závierky.

Aktuálne 2026-05-11
Register RUZ

Auditované závierky pochádzajú zo slovenského registra RUZ (Register účtovných závierok). Pre túto firmu sme ešte nestiahli detail po rokoch — backfill zvyšných ~98 % SK firiem práve prebieha.

Otvoriť v registri RUZ →

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IK
Člen dozorného orgánu
Ing. Karel Ružička
Od 2009-12-11
IP
podpredseda predstavenstva
Ing. Peter Benčič
Od 2009-12-11
IP
Člen dozorného orgánu
Ing. Peter Mešťan
Od 2011-04-18
Do 2014-08-27

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Peter Mešťan Člen dozorného orgánu 2011-04-18 2014-11-25
Anna Kotásková Člen dozorného orgánu 2009-12-11 2011-04-18
Anna Kotásková Člen dozorného orgánu 2009-12-11 2011-05-24
Ing. Karol Čižmárik Člen dozorného orgánu 2009-12-11 2014-11-25
Ing. Karol Čižmárik Člen dozorného orgánu 2009-12-11 2014-11-16
Ing. Lucia Čižmáriková predseda predstavenstva 2009-12-11 2014-11-25
Ing. Lucia Čižmáriková predseda predstavenstva 2009-12-11 2014-11-16
Ing. Pavel Polák člen predstavenstva 2009-12-11 2010-09-16
Ing. Pavel Polák člen predstavenstva 2009-12-11 2010-12-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PBPT Holding, a.s.RPO
Sídlo
Dolné Rudiny 2
Vznik
2009-12-11 · 17 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
45260702RPO
DIČ
2022936212FS
NACE
4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2012-12-19 Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. Zmluva o prenose elektriny cez spojovacie vedenia 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PBPT Holding, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
2020-06-22
Okresný súd Žilina v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: PBPT Holding, a.s., Dolné Rudiny 2, 010 01 Žilina, IČO: 45 260 702, správcom ktorého je: Mgr. Alena Gregorová, so sídlom kancelárie Horná 54, 974 01 Banská Bystrica, uznesením č.k. 1K/28/2014-454 zo dňa 31.03.2020 potvrdil prevod pohľadávok veriteľa: Slovenská republika, Finančné riaditeľstvo, so sídlom Lazovná 63, 974 01 Banská Bystrica, IČO: 42 499 500, v celkovej výške 156,50 eur, ktoré sú v konečnom zozname pohľadá
bankruptcy
2020-03-31
Okresný súd Žilina v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: PBPT Holding, a.s., Dolné Rudiny 2, 010 01 Žilina, IČO: 45 260 702, správcom ktorého je: Mgr. Alena Gregorová, so sídlom kancelárie Horná 54, 974 01 Banská Bystrica, v časti o návrhu navrhovateľa: Slovenská konsolidačná, a.s., so sídlom Cintorínska 21, 814 99 Bratislava, IČO: 35 776 005, na potvrdenie prevodu pohľadávok, takto
bankruptcy
2019-11-18
Okresný súd Žilina v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: PBPT Holding, a.s., Dolné Rudiny 2, 010 01 Žilina, IČO: 45 260 702, správcom ktorého je: Mgr. Alena Gregorová, so sídlom kancelárie Horná 54, 974 01 Banská Bystrica, uznesením č.k. 1K/28/2014-417 zo dňa 09.09.2019 potvrdil prevod pohľadávok veriteľa: Sociálna poisťovňa, so sídlom Ul. 29. augusta č. 8 a 10, 813 63 Bratislava, IČO: 30 807 484, v celkovej výške 5.150,09 eur, ktoré sú v konečnom zozname pohľadávok vedené
bankruptcy
2019-09-09
Okresný súd Žilina v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: PBPT Holding, a.s., Dolné Rudiny 2, 010 01 Žilina, IČO: 45 260 702, správcom ktorého je: Mgr. Alena Gregorová, so sídlom kancelárie Horná 54, 974 01 Banská Bystrica, v časti o návrhu navrhovateľa: Slovenská konsolidačná, a.s., so sídlom Cintorínska 21, Bratislava, IČO: 35 776 005, na potvrdenie prevodu pohľadávok, takto
bankruptcy
2017-11-16
Okresný súd Žilina v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: PBPT Holding, a.s., Dolné Rudiny 2, 010 01 Žilina, IČO: 45 260 702, správcom ktorého je: Mgr. Alena Gregorová, so sídlom kancelárie Horná 54, 974 01 Banská Bystrica,, takto
bankruptcy
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45260702/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45260702/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45260702",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →