SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 BCSJ, s. r. o.
- IČO45260231
- DIČ2022918887
- IČ DPHSK2022918887
- NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ., 4 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
430k €
↗ +16.7% YoY
EBITDA · 2025
70k €
Čistý zisk · 2025
650 €
Aktíva spolu
1.18mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
4
Σ 4 515 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
70
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 430k € | 70k € | 650 € | 1.18 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 368k € | 80k € | 11k € | 1.28 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 339k € | 76k € | 12k € | 903k € | RUZ závierka |
| 2022 | 297k € | 64k € | 467 € | 815k € | RUZ závierka |
| 2021 | 286k € | 55k € | 7 742 € | 1.04 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 430 tis. € | 368 tis. € | 339 tis. € | 297 tis. € | 286 tis. € | 251 tis. € |
| EBITDA | 70 tis. € | 80 tis. € | 76 tis. € | 64 tis. € | 55 tis. € | 38 tis. € |
| EBITDA marža | 16.3 % | 21.6 % | 22.4 % | 21.6 % | 19.1 % | 15.1 % |
| Čistý zisk | 650 € | 11 tis. € | 12 tis. € | 467 € | 8 tis. € | 5 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.18 M € | 1.28 M € | 903 tis. € | 815 tis. € | 1.04 M € | 903 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Juraj Kapitulík
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Martin Kapitulík
IJ
Konateľ
Ing. Juraj Kapitulík
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Juraj Kapitulík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-08-04 | 2026-02-03 |
| Ing. Martin Kapitulík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-08-04 | 2026-02-03 |
| Ing. Martin Kapitulík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-12-23 | 2022-08-03 |
| Ing. Juraj Kapitulík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-10-02 | 2022-08-03 |
| Ing. Juraj Kapitulík | Konateľ | 2012-09-11 | 2022-08-03 |
| Ing. Juraj Kapitulík | Konateľ | 2012-09-11 | 2026-02-03 |
| Mgr. Adriana Krížová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-05-08 | 2012-10-01 |
| Mgr. Adriana Krížová | Konateľ | 2010-05-04 | 2012-09-11 |
| Mgr. Adriana Krížová | Konateľ | 2010-05-04 | 2012-10-01 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
BCSJ, s. r. o.RPO
Sídlo
Mikovíniho 1187/22
Vznik
2009-11-20 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45260231RPO
DIČ
2022918887FS
IČ DPH
SK2022918887 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK9711000000002928826749FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2019-10-28 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | Dohoda č. 19/25/054/76 na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa | 6 988 € |
| 2024-01-22 | Národné lesnícke centrum | Dodatok č. 8 k Zmluve o nájme nebytových priestorov | 4 515 € |
| 2026-02-05 | Národné lesnícke centrum | DODATOK č. 10 k Zmluve o nájme nebytových priestorov | 0 € |
| 2025-02-17 | Národné lesnícke centrum | DODATOK č. 9 k Zmluve o nájme nebytových priestorov | 0 € |
| 2023-01-26 | Národné lesnícke centrum | DODATOK č. 7 k Zmluve o nájme nebytových priestorov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BCSJ, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45260231/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45260231/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45260231", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →