SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 JUNCTION, s. r. o.

  • IČO45232652
  • DIČ2022920999
  • IČ DPHSK2022920999
  • LEI3157003STB25PJYFUH69
  • NACE7020

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví 7020.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 295k € Zisk 8 685 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
295k €
↘ -2.4% YoY
EBITDA · 2024
83k €
Čistý zisk · 2024
8 685 €
Aktíva spolu
1.54mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 40 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 185k 371k 562k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 295k € 83k € 8 685 € 1.54 mil. € RUZ závierka
2023 302k € 101k € 22k € 1.9 mil. € RUZ závierka
2022 331k € 77k € -30k € 1.96 mil. € RUZ závierka
2021 511k € 144k € 43k € 1.13 mil. € RUZ závierka
2020 488k € 125k € 46k € 924k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby295 tis. €302 tis. €331 tis. €511 tis. €488 tis. €510 tis. €
EBITDA83 tis. €101 tis. €77 tis. €144 tis. €125 tis. €423 tis. €
EBITDA marža28 %33.5 %23.2 %28.1 %25.5 %82.9 %
Čistý zisk9 tis. €22 tis. €-30 tis. €43 tis. €46 tis. €257 tis. €
Aktíva spolu1.54 M €1.90 M €1.96 M €1.13 M €924 tis. €1.23 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Konateľ
Ing. Marcel Forai
Od 2020-07-17
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Petr Bína
Od 2010-03-23
Do 2011-11-21
JB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jitka Bínová
Od 2010-03-23
Do 2011-11-21

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Petr Bína Konateľ 2010-03-04 2020-07-17
Ing. Petr Bína Konateľ 2010-03-04 2020-07-16
JUDr. Patrik Benčík Konateľ 2009-10-30 2010-03-22
JUDr. Patrik Benčík Konateľ 2009-10-30 2010-03-04

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Marcel Forai
od 2020-08-06
Petr Bína
od 2019-03-15 · do 2020-08-06
Jitka Bínová
od 2017-07-20 · do 2019-02-11
Věra Bínová
od 2017-07-20 · do 2019-03-15
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
JUNCTION, s. r. o.RPO
Sídlo
Špitálska 55
Vznik
2009-10-30 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45232652RPO
DIČ
2022920999FS
IČ DPH
SK2022920999 · aktívneFS
LEI
3157003STB25PJYFUH69GLEIF
NACE
7020
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK9752000000000011974900FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JUNCTION, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45232652/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45232652/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45232652",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →