SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 KREBS s.r.o.
- IČO44995474
- DIČ2022908030
- IČ DPHSK2022908030
- NACE5611
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví 5611, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
C · 68/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
550k €
Zisk 19k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
550k €
↗ +11.2% YoY
EBITDA · 2024
39k €
Čistý zisk · 2024
19k €
Aktíva spolu
203k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
1
Σ 9 600 €
Kredit
C· 68/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
680 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
16k €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
62 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
68 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 550k € | 39k € | 19k € | 203k € | RUZ závierka |
| 2023 | 495k € | 36k € | 17k € | 214k € | RUZ závierka |
| 2022 | 397k € | 2 134 € | -9 418 € | 181k € | RUZ závierka |
| 2021 | 283k € | 7 317 € | -2 712 € | 158k € | RUZ závierka |
| 2020 | 279k € | -1 523 € | -12k € | 138k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 550 tis. € | 495 tis. € | 397 tis. € | 283 tis. € | 279 tis. € | 414 tis. € |
| EBITDA | 39 tis. € | 36 tis. € | 2 tis. € | 7 tis. € | -2 tis. € | 12 tis. € |
| EBITDA marža | 7.2 % | 7.2 % | 0.5 % | 2.6 % | -0.5 % | 2.8 % |
| Čistý zisk | 19 tis. € | 17 tis. € | -9 tis. € | -3 tis. € | -12 tis. € | 573 € |
| Aktíva spolu | 203 tis. € | 214 tis. € | 181 tis. € | 158 tis. € | 138 tis. € | 95 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Katarína Lukáčová
KL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Katarína Lukáčová
IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ladislav Lukáč
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Milan Lukáč, CSc. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-19 | — |
| Ing. Katarína Lukáčová | Konateľ | 2009-11-03 | — |
| Ing. Ladislav Lukáč | Konateľ | 2009-11-03 | — |
| Ing. Milan Lukáč, CSc. | Konateľ | 2009-11-03 | — |
| Ing. Katarína Lukáčová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-11-03 | 2022-10-10 |
| Ing. Ladislav Lukáč | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-11-03 | 2022-05-18 |
| Ing. Milan Lukáč, CSc. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-11-03 | 2022-05-18 |
| Katarína Lukáčová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-11-03 | 2022-10-10 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
KREBS s.r.o.RPO
Sídlo
Námestie SNP 13
Vznik
2009-11-03 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44995474RPO
DIČ
2022908030FS
IČ DPH
SK2022908030 · aktívneFS
NACE
5611
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
Web
IBAN
SK5311000000002920826496FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-12-09 | Slovak Business Agency, Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o poskytnutí pomoci formou podnikateľského vouchera na podporu v oblasti rodinného podnikania | 9 600 € |
| 2013-03-04 | Slovenská agentúra životného prostredia | Zmluva o poskytnutí služieb | 599 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KREBS s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44995474/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44995474/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44995474", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →