SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Sanatórium Helios Banská Bystrica, s.r.o.
- IČO44958595
- DIČ2022883104
- IČ DPHSK2022883104
- NACE4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Martin, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.so šp.tov., 6 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
1.31 mil. €
Zisk 216k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.31mil. €
↗ +5.6% YoY
EBITDA · 2024
330k €
Čistý zisk · 2024
216k €
Aktíva spolu
721k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
6
Σ 500 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
80
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.31 mil. € | 330k € | 216k € | 721k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.24 mil. € | 113k € | 45k € | 480k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.11 mil. € | 85k € | 7 392 € | 554k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.08 mil. € | 174k € | 74k € | 613k € | RUZ závierka |
| 2020 | 899k € | 125k € | 50k € | 470k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.31 M € | 1.24 M € | 1.11 M € | 1.08 M € | 899 tis. € | 790 tis. € |
| EBITDA | 330 tis. € | 113 tis. € | 85 tis. € | 174 tis. € | 125 tis. € | 80 tis. € |
| EBITDA marža | 25.3 % | 9.1 % | 7.6 % | 16.2 % | 13.9 % | 10.2 % |
| Čistý zisk | 216 tis. € | 45 tis. € | 7 tis. € | 74 tis. € | 50 tis. € | 13 tis. € |
| Aktíva spolu | 721 tis. € | 480 tis. € | 554 tis. € | 613 tis. € | 470 tis. € | 477 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
EG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Eva Günther
MP
Konateľ
MUDr. Pavel Texl
DM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Doc. MUDr. Tibor Bielik, PhD.
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| MUDr. Pavel Texl | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-10-18 | — |
| MUDr. Peter Krajkovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-10-18 | — |
| Ing. Ján Šupala | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-21 | 2025-06-27 |
| MUDr. Peter Krajkovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-07-18 | 2022-10-17 |
| Doc. MUDr. Tibor Bielik, PhD. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-09-11 | 2022-10-17 |
| Ing. Ján Šupala | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-09-11 | 2022-05-20 |
| Ing. Ján Šupala | Konateľ | 2009-09-11 | 2024-08-12 |
| Ing. Ján Šupala | Konateľ | 2009-09-11 | 2024-09-02 |
| MUDr. Dušan Jamriška | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-09-11 | 2013-09-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 12 polí.
Obchodné meno
Sanatórium Helios Banská Bystrica, s.r.o.RPO
Sídlo
Daniela Michaelliho 2
Vznik
2009-09-11 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44958595RPO
DIČ
2022883104FS
IČ DPH
SK2022883104 · aktívneFS
NACE
4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Martin
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2012-02-09 | Fakultná nemocnica s poliklinikou F. D. Roosevelta, Banská Bystrica | Kúpna zmluva | 35k € |
| 2022-08-08 | Obec Sihla | Darovacia zmluva | 500 € |
| 2025-07-14 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-05-20 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2023-04-17 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Sanatórium Helios Banská Bystrica, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44958595/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44958595/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44958595", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →