SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Baldosa Slovakia s. r. o.
- IČO44936737
- DIČ2022880354
- IČ DPHSK2022880354
- NACE4683
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 4683.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
99k €
Zisk -6 934 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
99k €
↘ -48.3% YoY
EBITDA · 2025
2 321 €
Čistý zisk · 2025
-6 934 €
Aktíva spolu
60k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
242 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 99k € | 2 321 € | -6 934 € | 60k € | RUZ závierka |
| 2024 | 192k € | 12k € | 311 € | 90k € | RUZ závierka |
| 2023 | 263k € | 16k € | 1 814 € | 164k € | RUZ závierka |
| 2022 | 156k € | 11k € | -9 167 € | 245k € | RUZ závierka |
| 2021 | 125k € | 16k € | 913 € | 174k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 99 tis. € | 192 tis. € | 263 tis. € | 156 tis. € | 125 tis. € | 188 tis. € |
| EBITDA | 2 tis. € | 12 tis. € | 16 tis. € | 11 tis. € | 16 tis. € | 16 tis. € |
| EBITDA marža | 2.3 % | 6.3 % | 5.9 % | 6.8 % | 12.7 % | 8.7 % |
| Čistý zisk | -7 tis. € | 311 € | 2 tis. € | -9 tis. € | 913 € | 350 € |
| Aktíva spolu | 60 tis. € | 90 tis. € | 164 tis. € | 245 tis. € | 174 tis. € | 108 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
RZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Robert Zaujec
ZI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zuzana Ivanová
RZ
Konateľ
Robert Zaujec
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Zuzana Ivanová | Konateľ | 2009-09-03 | — |
| Robert Zaujec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-09-03 | 2022-12-01 |
| Zuzana Ivanová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-09-03 | 2022-05-23 |
| Zuzana Ivanová | Konateľ | 2009-09-03 | 2013-09-12 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Baldosa Slovakia s. r. o.RPO
Sídlo
Klincová 37
Vznik
2009-09-03 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44936737RPO
DIČ
2022880354FS
IČ DPH
SK2022880354 · aktívneFS
NACE
4683
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK0575000000004016120638FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Baldosa Slovakia s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44936737/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44936737/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44936737", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →