SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 HS Services, s. r. o.

  • IČO44928815
  • DIČ2022880244
  • IČ DPHSK2022880244
  • NACE2553

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Nové Mesto nad Váhom, SK. Pôsobí v odvetví 2553, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit E · 20/100 Vysoké riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 1.52 mil. € Zisk 7 633 €
Zamestnanci 20–24 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.52mil. €
↘ -20.0% YoY
EBITDA · 2024
172k €
Čistý zisk · 2024
7 633 €
Aktíva spolu
1.32mil. €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
2
Σ 34k €
Kredit
E· 20/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 19k €
Dlh zdravotnej poisťovne 11k €
Dlh sociálnej poisťovne 46k €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
E
20 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 708k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.52 mil. € 172k € 7 633 € 1.32 mil. € RUZ závierka
2023 1.9 mil. € 152k € 12k € 1.31 mil. € RUZ závierka
2022 1.95 mil. € 117k € 16k € 1.35 mil. € RUZ závierka
2021 1.44 mil. € 112k € 1 686 € 1.12 mil. € RUZ závierka
2020 1.18 mil. € 214k € 690 € 1.11 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.52 M €1.90 M €1.95 M €1.44 M €1.18 M €1.44 M €
EBITDA172 tis. €152 tis. €117 tis. €112 tis. €214 tis. €264 tis. €
EBITDA marža11.3 %8 %6 %7.8 %18.2 %18.3 %
Čistý zisk8 tis. €12 tis. €16 tis. €2 tis. €690 €254 €
Aktíva spolu1.32 M €1.31 M €1.35 M €1.12 M €1.11 M €1.29 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Slavomír Hargaš
Od 2026-01-23
IA
Konateľ
Ing. Alena Hargašová
Od 2021-05-18
IS
Konateľ
Ing. Slavomír Hargaš
Od 2009-09-04

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Slavomír Hargaš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-06-23 2026-01-22
Ing. Alena Hargašová Konateľ 2021-05-18 2026-01-22
Ing. Slavomír Hargaš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-10-19 2021-06-22
Ing. Alena Hargašová Konateľ 2016-09-28 2020-04-15
Ing. Alena Hargašová Konateľ 2016-09-28 2020-06-04
Ing. Slavomír Hargaš Konateľ 2009-09-04 2026-01-22
Slavomír Hargaš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-09-04 2016-10-18
Slavomír Hargaš Konateľ 2009-09-04 2013-03-14
Slavomír Hargaš Konateľ 2009-09-04 2018-11-27

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Slavomír Hargaš
od 2026-03-07
Slavomír Hargaš
od 2021-01-12 · do 2026-03-07
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
HS Services, s. r. o.RPO
Sídlo
Pri vode 6491/1
Vznik
2009-09-04 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44928815RPO
DIČ
2022880244FS
IČ DPH
SK2022880244 · aktívneFS
NACE
2553
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Nové Mesto nad Váhom
Krajina
SK
IBAN
SK0502000000002975683795FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 34k € celková hodnota 2026-04-28 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2014-01-23 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR-111SP-1201/0633/31 266k €
2014-06-23 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 200k €
2014-04-04 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 110k €
2026-04-28 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom Dohoda – NP Zvyšovanie zručností zamestnancov 34k €
2018-05-16 Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle § 558 Občianského zákonníka 6 285 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
HS Services, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44928815/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44928815/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44928815",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →