SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 BTS Hotels & Restaurants, s. r. o.

  • IČO44916051
  • DIČ2022870476
  • IČ DPHSK2022870476
  • NACE5510 · Hotelové ubytovanie

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Lučivná, SK. Pôsobí v odvetví Hotelové ubytovanie, 8 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit E · 29/100 Vysoké riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 1.99 mil. € Zisk -210k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.99mil. €
↗ +1.1% YoY
EBITDA · 2024
-75k €
Čistý zisk · 2024
-210k €
Aktíva spolu
1.47mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
8
Σ 0 €
Kredit
E· 29/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 212 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
E
29 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 722k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.99 mil. € -75k € -210k € 1.47 mil. € RUZ závierka
2023 1.97 mil. € 172k € 51k € 1.62 mil. € RUZ závierka
2022 1.07 mil. € -358k € -423k € 1.64 mil. € RUZ závierka
2021 539k € -362k € -376k € 296k € RUZ závierka
2020 3 740 € -1 410 € -2 379 € 46k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.99 M €1.97 M €1.07 M €539 tis. €4 tis. €199 tis. €
EBITDA-75 tis. €172 tis. €-358 tis. €-362 tis. €-1 tis. €15 tis. €
EBITDA marža-3.8 %8.7 %-33.6 %-67.2 %-37.7 %7.7 %
Čistý zisk-210 tis. €51 tis. €-423 tis. €-376 tis. €-2 tis. €8 tis. €
Aktíva spolu1.47 M €1.62 M €1.64 M €296 tis. €46 tis. €56 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martina Bilas Zajacová
Od 2023-07-14
IS
Konateľ
Ing. Stanislava Lázárová
Od 2021-11-19
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Rastislav Bilas
Od 2021-11-27
Do 2023-07-13

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Róbert Friček Konateľ 2021-10-21 2021-11-26
Mgr. Róbert Friček Konateľ 2021-10-21 2021-11-19
Peter Jakubech Konateľ 2021-06-16 2021-10-21
Peter Jakubech Konateľ 2021-06-16 2021-10-27
Ing. Stanislava Lázárová Konateľ 2019-02-14 2020-11-23
Ing. Stanislava Lázárová Konateľ 2019-02-14 2021-06-15
Ing. Stanislava Lázárová Konateľ 2019-02-14 2021-07-01
Ing. Rastislav Bilas Konateľ 2016-07-15 2019-02-13
Ing. Rastislav Bilas Konateľ 2016-07-15 2019-02-18

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
BTS Hotels & Restaurants, s. r. o.RPO
Sídlo
291
Vznik
2009-08-18 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44916051RPO
DIČ
2022870476FS
IČ DPH
SK2022870476 · aktívneFS
NACE
5510 · Hotelové ubytovanie
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Lučivná
Krajina
SK
IBAN
SK5511110000001067048011FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
8 zmlúv 0 € celková hodnota 2024-06-19 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-06-19 Ministerstvo dopravy SR Zmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca 0 €
2024-03-26 Ministerstvo dopravy SR Zmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca 0 €
2023-07-25 Ministerstvo dopravy SR Zmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca 0 €
2023-05-18 Ministerstvo dopravy SR Zmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca 0 €
2023-03-20 Ministerstvo dopravy SR Zmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BTS Hotels & Restaurants, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44916051/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44916051/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44916051",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →