🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Michalovce · SK
IMID Slovakia s.r.o.
IČO44899572DIČ2022889682IČ DPHSK2022889682NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchodEST.2009 · 17r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 89/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 24 firiem zdieľa adresu
BonitaA · 89/100
A
89/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
170k €
↘ -75.1% YoY
EBITDA · 2024
31k €
Čistý zisk · 2024
5 294 €
Aktíva spolu
750k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
24 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
IMID Slovakia s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 170k € | 31k € | 5 294 € | 750k € | RUZ závierka |
| 2023 | 684k € | 35k € | 22k € | 706k € | RUZ závierka |
| 2022 | 415k € | 31k € | 18k € | 654k € | RUZ závierka |
| 2018 | 26k € | 4 131 € | 1 894 € | 489k € | RUZ závierka |
| 2017 | 33k € | 14k € | 3 246 € | 510k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 170 tis. € | 684 tis. € | 415 tis. € | 26 tis. € | 33 tis. € | 32 tis. € |
| EBITDA | 31 tis. € | 35 tis. € | 31 tis. € | 4 tis. € | 14 tis. € | 15 tis. € |
| EBITDA marža | 18.1 % | 5.1 % | 7.4 % | 16.1 % | 42 % | 45 % |
| Čistý zisk | 5 tis. € | 22 tis. € | 18 tis. € | 2 tis. € | 3 tis. € | 5 tis. € |
| Aktíva spolu | 750 tis. € | 706 tis. € | 654 tis. € | 489 tis. € | 510 tis. € | 523 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-02-28 | Stredná odborná škola obchodu a služieb, Školská 4, Michalovce | Zmluva č. 27/2025 o nájme časti pozemku | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dušan Ivančo
ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Dušan Ivančo
MI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marek Ivančo
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Dušan Ivančo | Konateľ | 2011-04-13 | — |
| Marek Ivančo | Konateľ | 2011-04-13 | — |
| Ing. Dušan Ivančo | Konateľ | 2009-09-17 | — |
| Dušan Ivančo | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-04-28 | 2022-12-01 |
| Marek Ivančo | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-04-28 | 2022-05-19 |
| Ing. Dušan Ivančo | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-09-17 | 2022-05-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
IMID Slovakia s.r.o.RPO
Sídlo
Špitálska 6
Vznik
2009-09-17 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44899572RPO
DIČ
2022889682FS
IČ DPH
SK2022889682 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Košický kraj
Obec
Michalovce
Krajina
SK
IBAN
SK1002000000002650641458FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44899572/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44899572/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44899572", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.