SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 The Legits, s.r.o.

  • IČO44892390
  • DIČ2022862556
  • IČ DPHSK2022862556
  • NACE5911 · Tvorba filmov,videa

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Tvorba filmov,videa, 15 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.03mil. €
↘ -1.7% YoY
EBITDA · 2025
95k €
Čistý zisk · 2025
14k €
Aktíva spolu
434k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
15
Σ 70k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 380k 759k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.03 mil. € 95k € 14k € 434k € RUZ závierka
2024 1.05 mil. € 307k € 219k € 438k € RUZ závierka
2023 613k € 171k € 125k € 344k € RUZ závierka
2022 515k € 111k € 82k € 244k € RUZ závierka
2021 442k € 60k € 39k € 193k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.03 M €1.05 M €613 tis. €515 tis. €442 tis. €240 tis. €
EBITDA95 tis. €307 tis. €171 tis. €111 tis. €60 tis. €83 tis. €
EBITDA marža9.2 %29.4 %27.9 %21.5 %13.6 %34.7 %
Čistý zisk14 tis. €219 tis. €125 tis. €82 tis. €39 tis. €60 tis. €
Aktíva spolu434 tis. €438 tis. €344 tis. €244 tis. €193 tis. €217 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Gilian
Od 2024-12-18
FG
Konateľ
Frederika Gilianová
Od 2023-09-18
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Križan
Od 2022-05-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Michal Roháč Konateľ 2017-08-25
Martin Gilian Konateľ 2009-08-06
Miroslav Križan Konateľ 2009-08-06
Martin Gilian Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-19 2024-12-17
Diane Cardoso da Silva Konateľ 2020-07-30 2023-04-19
Diane Cardoso da Silva Konateľ 2020-07-30 2023-04-28
Ing. Michal Roháč Konateľ 2017-08-25 2023-10-04
Martin Gilian Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-08-06 2022-05-18
Martin Gilian Konateľ 2009-08-06 2024-12-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
The Legits, s.r.o.RPO
Sídlo
Ružová 3700/3
Vznik
2009-08-06 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44892390RPO
DIČ
2022862556FS
IČ DPH
SK2022862556 · aktívneFS
NACE
5911 · Tvorba filmov,videa
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK4211000000002625236266FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
15 zmlúv 70k € celková hodnota 2026-03-19 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-02-26 Fond na podporu umenia Zmluva o poskytnutí finančných prostriedkov č. 20-210-00397 30k €
2019-07-26 Národné osvetové centrum Zmluva o partnerskej spolupráci 25k €
2025-04-07 Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici/SÚZ ZMLUVA o poskytnutí ubytovacích služieb a stravovania č. 1 /61/2025 16k €
2024-06-24 Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici/SÚZ ZMLUVA o poskytnutí ubytovacích služieb a stravovania č. 2 /61/2024 15k €
2024-08-17 Stredné Slovensko Zmluva o spolupráci a propagácii 6 000 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
The Legits, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44892390/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44892390/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44892390",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →