🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Stará Turá · SK

ZDRAV-TECH NM, s. r. o.

IČO44880979DIČ2022855527IČ DPHSK2022855527NACE4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.EST.2009 · 17r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 94/1002 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 94/100
A+
94/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
662k €
↗ +12.9% YoY
EBITDA · 2025
64k €
Čistý zisk · 2025
8 880 €
Aktíva spolu
359k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
7
Σ 0 €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 85
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ZDRAV-TECH NM, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 240k 481k 728k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 662k € 64k € 8 880 € 359k € RUZ závierka
2024 586k € 46k € 8 722 € 286k € RUZ závierka
2023 458k € 19k € 1 703 € 219k € RUZ závierka
2022 400k € 12k € 732 € 217k € RUZ závierka
2021 415k € 11k € 813 € 132k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby662 tis. €586 tis. €458 tis. €400 tis. €415 tis. €362 tis. €
EBITDA64 tis. €46 tis. €19 tis. €12 tis. €11 tis. €11 tis. €
EBITDA marža9.7 %7.8 %4.1 %2.9 %2.6 %3 %
Čistý zisk9 tis. €9 tis. €2 tis. €732 €813 €1 tis. €
Aktíva spolu359 tis. €286 tis. €219 tis. €217 tis. €132 tis. €123 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
7 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-06-19 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-06-19 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-03-31 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-01-29 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2024-03-21 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2023-12-27 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Vydarený
Od 2023-05-04
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslava Kršáková
Od 2022-05-17
JV
Konateľ
Ján Vydarený
Od 2017-05-22

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ján Vydarený Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-07-11 2023-05-03
Miroslava Kršáková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-07-11 2022-05-16
Lenka Foltínová Konateľ 2009-07-17 2017-05-22
Lenka Foltínová Konateľ 2009-07-17 2017-07-10
Lenka Foltínová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-07-17 2017-07-10
Mgr. Jaroslav Foltín Konateľ 2009-07-17 2011-06-30
Mgr. Jaroslav Foltín Konateľ 2009-07-17 2011-06-29
Mgr. Jaroslav Foltín Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-07-17 2011-06-29

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Miroslava Kršáková
od 2019-10-17
Ján Vydarený
od 2019-10-17
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ZDRAV-TECH NM, s. r. o.RPO
Sídlo
gen. M.R. Štefánika 367/84
Vznik
2009-07-17 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44880979RPO
DIČ
2022855527FS
IČ DPH
SK2022855527 · aktívneFS
NACE
4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Stará Turá
Krajina
SK
IBAN
SK6702000000003844253853FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44880979/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44880979/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44880979",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.