SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 DC NORDIA, s.r.o.

  • IČO44875550
  • DIČ2022854647
  • IČ DPHSK7020001010
  • NACE4632 · Veľkoobchod s mäsom

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobchod s mäsom.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
27.8mil. €
↗ +41.3% YoY
EBITDA · 2024
142k €
Čistý zisk · 2024
27k €
Aktíva spolu
3.48mil. €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 85/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 10M 20M 31M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 27.8 mil. € 142k € 27k € 3.48 mil. € RUZ závierka
2023 19.67 mil. € 119k € 20k € 4.38 mil. € RUZ závierka
2022 14.69 mil. € 105k € 7 921 € 3.31 mil. € RUZ závierka
2021 12.37 mil. € 126k € 13k € 2.74 mil. € RUZ závierka
2020 10.75 mil. € 127k € 18k € 2.63 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby27.80 M €19.67 M €14.69 M €12.37 M €10.75 M €7.97 M €
EBITDA142 tis. €119 tis. €105 tis. €126 tis. €127 tis. €169 tis. €
EBITDA marža0.5 %0.6 %0.7 %1 %1.2 %2.1 %
Čistý zisk27 tis. €20 tis. €8 tis. €13 tis. €18 tis. €41 tis. €
Aktíva spolu3.48 M €4.38 M €3.31 M €2.74 M €2.63 M €2.33 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MK
Konateľ
Mariana Kianičková
Od 2023-09-18
ZM
Konateľ
Zuzana Masaryková
Od 2023-09-18
IB
Konateľ
Ing. Bohuslav Janovčík
Od 2023-01-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
JUDr. Miroslav Bobák Konateľ 2016-03-11
Mgr. Zuzana Stanová Konateľ 2023-05-16 2023-09-18
Mgr. Zuzana Stanová Konateľ 2023-05-16 2023-09-28
Ing. Ladislav Funtík Konateľ 2018-09-25 2023-06-08
Ing. Ladislav Funtík Konateľ 2018-09-25 2023-05-16
Ing. Daniel Sventek Konateľ 2014-09-29 2023-09-28
Ing. Daniel Sventek Konateľ 2014-09-29 2023-09-18
Ing. Karol Andreutti, PhD. Konateľ 2014-09-29 2018-10-08
Ing. Karol Andreutti, PhD. Konateľ 2014-09-29 2018-09-25

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 11 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
DC NORDIA, s.r.o.RPO
Sídlo
Uhoľná 9/8518
Vznik
2009-07-18 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44875550RPO
DIČ
2022854647FS
IČ DPH
SK7020001010 · aktívneFS
NACE
4632 · Veľkoobchod s mäsom
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2011-04-01 Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika Mrazené výrobky 71k €
2011-02-10 ÚVN SNP Ružomberok - FN Potraviny 71k €
2012-05-14 Vojenské zdravotnícke zariadenia, a. s. RÁMCOVÁ ZMLUVA NA DODANIE TOVARU 62k €
2012-05-16 Vojenské zdravotnícke zariadenia, a. s. RÁMCOVÁ ZMLUVA NA DODANIE TOVARU 58k €
2013-12-16 Vzdelávacie a doškoľovacie zariadenie VS – Financie Tatranská Lomnica RKZ "Dodávka mrazených výrobkov (mäsa, zeleniny a mrazených polotovarov) a výrobkov z rýb v roku 2014 47k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DC NORDIA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44875550/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44875550/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44875550",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →