SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zakázaná spolupráca

🇸🇰 Oresi Slovakia s. r. o. v konkurze v konkurze

  • IČO44852550
  • DIČ2022856341
  • IČ DPHSK2022856341
  • NACE4755

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Trenčín, SK. Pôsobí v odvetví 4755, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Zakázaná spolupráca Tvrdý stop-signál
Kredit F · 0/100 Kritické riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 986k € Zisk -523k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
986k €
↘ -62.3% YoY
EBITDA · 2024
-483k €
Čistý zisk · 2024
-523k €
Aktíva spolu
496k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
1
Σ 10k €
Kredit
F· 0/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Tato firma je v konkurze. Nové obchodné vzťahy sú výrazne obmedzené; pred uzatvorením zmluvy konzultuj s insolvenčným správcom.
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca

Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Konkurz
Daňový dlh (FS) 26k €
Dlh zdravotnej poisťovne 9 214 €
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 0
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Posledné výkazy pred zmenou statusu.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 3M 4M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 986k € -483k € -523k € 496k € RUZ závierka
2023 2.61 mil. € -687k € -765k € 878k € RUZ závierka
2022 3.58 mil. € 117k € -4 874 € 1.26 mil. € RUZ závierka
2021 3.62 mil. € 214k € 112k € 1.23 mil. € RUZ závierka
2020 3.37 mil. € -42k € -184k € 1.04 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby986 tis. €2.61 M €3.58 M €3.62 M €3.37 M €4.57 M €
EBITDA-483 tis. €-687 tis. €117 tis. €214 tis. €-42 tis. €1 tis. €
EBITDA marža-49 %-26.3 %3.3 %5.9 %-1.3 %0 %
Čistý zisk-523 tis. €-765 tis. €-5 tis. €112 tis. €-184 tis. €-113 tis. €
Aktíva spolu496 tis. €878 tis. €1.26 M €1.23 M €1.04 M €1.06 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jiří Šimek
Od 2022-05-28
LJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ladislav Jelen
Od 2022-05-17
LJ
Konateľ
Ladislav Jelen
Od 2009-07-03

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ladislav Jelen Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-06-24 2022-05-16
Ladislav Jelen Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-05-05 2020-06-23
Jiří Šimek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-07-03 2022-05-27
Jiří Šimek Konateľ 2009-07-03 2017-04-10
Jiří Šimek Konateľ 2009-07-03 2017-05-04
Ladislav Jelen Konateľ 2009-07-03 2020-07-10
Ladislav Jelen Konateľ 2009-07-03 2020-06-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Oresi Slovakia s. r. o. v konkurzeRPO
Sídlo
Gen. M. R. Štefánika 7263/6
Vznik
2009-07-03 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44852550RPO
DIČ
2022856341FS
IČ DPH
SK2022856341 · aktívneFS
NACE
4755
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Trenčín
Krajina
SK
IBAN
SK4211110000001605946004FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 10k € celková hodnota 2023-02-20 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-02-20 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 10k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Oresi Slovakia s. r. o. v konkurze nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
2025-01-17
Okresný súd Trenčín v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu Oresi Slovakia s. r. o. v konkurze so sídlom Gen. M. R. Štefánika 7263/6, 911 01 Trenčín, IČO 44 852 550, ktorého správcom je Insolvency k. s. so sídlom kancelárie Piaristická 46, 911 01 Trenčín, IČO 36 868 388, o návrhu správcu na určenie paušálnej odmeny za výkon funkcie do konania prvej schôdze veriteľov, takto
bankruptcy
2024-10-04
Okresný súd Trenčín v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu Oresi Slovakia s. r. o., so sídlom Gen. M. R. Štefánika 7263/6, 911 01 Trenčín, IČO 44 852 550, ktorého správcom je Insolvency k. s., so sídlom kancelárie Piaristická 46, 911 01 Trenčín, IČO 36 868 388, značka správcu S1639, o návrhu správcu na predĺženie lehoty na popretie pohľadávok, takto
bankruptcy
2024-08-14
Okresný súd Trenčín v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu Oresi Slovakia s. r. o. v konkurze so sídlom Gen. M. R. Štefánika 7263/6, 911 01 Trenčín, IČO 44 852 550, ktorého správcom je Insolvency k. s. so sídlom kancelárie Piaristická 46, 911 01 Trenčín, IČO 36 868 388, značka správcu S1639, o návrhu správcu na poukázanie nevyplatenej časti preddavku, takto
bankruptcy
2024-08-05
Okresný súd Trenčín v právnej veci navrhovateľa - dlžníka obchodnej spoločnosti Oresi Slovakia s. r. o. so sídlom Gen. M. R. Štefánika 7263/6, 911 01 Trenčín, IČO 44 852 550, o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka obchodnú spoločnosť Oresi Slovakia s. r. o. so sídlom Gen. M. R. Štefánika 7263/6, 911 01 Trenčín, IČO 44 852 550, takto
bankruptcy
2024-07-25
Okresný súd Trenčín v právnej veci navrhovateľa - dlžníka obchodnej spoločnosti Oresi Slovakia s. r. o. so sídlom Gen. M. R. Štefánika 7263/6, 911 01 Trenčín, IČO 44 852 550, o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka obchodnú spoločnosť Oresi Slovakia s. r. o. so sídlom Gen. M. R. Štefánika 7263/6, 911 01 Trenčín, IČO 44 852 550, takto
bankruptcy
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44852550/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44852550/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44852550",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →