SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MENHERT Pekáreň, s. r. o.
- IČO44826681
- DIČ2022842756
- IČ DPHSK2022842756
- NACE1071 · Výroba chleba
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Chocholná-Velčice, SK. Pôsobí v odvetví Výroba chleba, 5 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
C · 59/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
113k €
↘ -20.9% YoY
EBITDA · 2024
-74k €
Čistý zisk · 2024
-79k €
Aktíva spolu
108k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
5
Σ 146k €
Kredit
C· 59/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
3 345 €
Dlh sociálnej poisťovne
20k €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
100 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
59 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
75
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 113k € | -74k € | -79k € | 108k € | RUZ závierka |
| 2023 | 142k € | -44k € | -47k € | 142k € | RUZ závierka |
| 2022 | 200k € | -66k € | -68k € | 162k € | RUZ závierka |
| 2021 | 221k € | 1 451 € | -169 € | 115k € | RUZ závierka |
| 2020 | 217k € | 14k € | 9 894 € | 119k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 113 tis. € | 142 tis. € | 200 tis. € | 221 tis. € | 217 tis. € | 168 tis. € |
| EBITDA | -74 tis. € | -44 tis. € | -66 tis. € | 1 tis. € | 14 tis. € | -51 tis. € |
| EBITDA marža | -65.3 % | -30.6 % | -33.1 % | 0.7 % | 6.4 % | -30.4 % |
| Čistý zisk | -79 tis. € | -47 tis. € | -68 tis. € | -169 € | 10 tis. € | -57 tis. € |
| Aktíva spolu | 108 tis. € | 142 tis. € | 162 tis. € | 115 tis. € | 119 tis. € | 85 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Meňhert
JM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Meňhert
PB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Bačišin
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Jozef Meňhert | Konateľ | 2009-06-20 | — |
| Jozef Meňhert | Konateľ | 2009-06-20 | — |
| Peter Bačišin | Konateľ | 2009-06-20 | — |
| Ing. Jozef Meňhert | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-06-20 | 2022-05-16 |
| Jozef Meňhert | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-06-20 | 2022-05-16 |
| Peter Bačišin | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-06-20 | 2022-05-16 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
MENHERT Pekáreň, s. r. o.RPO
Sídlo
446
Vznik
2009-06-20 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44826681RPO
DIČ
2022842756FS
IČ DPH
SK2022842756 · aktívneFS
NACE
1071 · Výroba chleba
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Chocholná-Velčice
Krajina
SK
IBAN
SK0983300000002601574754FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-11-03 | Ústav na výkon trestu odňatia slobody a Ústav na výkon väzby Ilava | Rámcová dohoda na opakované dodávky potravín „Pekárenské výrobky – chlieb II“ | 65k € |
| 2021-06-11 | Ústav na výkon trestu odňatia slobody, Dubnica nad Váhom | Zmluva na opakované dodávky potravín | 39k € |
| 2022-11-03 | Ústav na výkon trestu odňatia slobody a Ústav na výkon väzby Ilava | Rámcová dohoda na opakované dodávky potravín „Pekárenské výrobky – chlieb “ | 39k € |
| 2021-01-25 | Nemocnica pre obvinených a odsúdených a Ústav na výkon trestu odňatia slobody, Trenčín | Zmluva na opakované dodanie tovaru N ZVJS-6/32-2021 uzatvorená podľa § 269 ods. 2 a nasl. Obchodného zákonníka | 18k € |
| 2020-09-04 | Stredná odborná škola dopravná | Rámcová dohoda na dodanie chleba, pečiva a pekárenských výrobkov | 7 271 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MENHERT Pekáreň, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44826681/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44826681/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44826681", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →