SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Ingenie s. r. o.
- IČO44825323
- DIČ2022843306
- IČ DPHSK2022843306
- NACE8210
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Bratislava - mestská časť Dúbravka, SK. Pôsobí v odvetví 8210.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
69k €
Zisk 6 556 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
69k €
↘ -4.7% YoY
EBITDA · 2024
27k €
Čistý zisk · 2024
6 556 €
Aktíva spolu
244k €
Zamestnanci
2
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 69k € | 27k € | 6 556 € | 244k € | RUZ závierka |
| 2023 | 72k € | 25k € | 4 533 € | 236k € | RUZ závierka |
| 2022 | 60k € | 9 291 € | 256 € | 232k € | RUZ závierka |
| 2021 | 62k € | 22k € | 11k € | 236k € | RUZ závierka |
| 2020 | 89k € | 25k € | 18k € | 223k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 69 tis. € | 72 tis. € | 60 tis. € | 62 tis. € | 89 tis. € | 99 tis. € |
| EBITDA | 27 tis. € | 25 tis. € | 9 tis. € | 22 tis. € | 25 tis. € | 48 tis. € |
| EBITDA marža | 39.9 % | 34.6 % | 15.6 % | 35.7 % | 28.3 % | 48.9 % |
| Čistý zisk | 7 tis. € | 5 tis. € | 256 € | 11 tis. € | 18 tis. € | 37 tis. € |
| Aktíva spolu | 244 tis. € | 236 tis. € | 232 tis. € | 236 tis. € | 223 tis. € | 207 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Juraj Kováč
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Marianna Kováčová
IJ
Konateľ
Ing. Juraj Kováč
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Marianna Kováčová | Konateľ | 2009-06-25 | — |
| Ing. Marianna Kováčová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-10-15 | 2022-08-09 |
| Ing. Juraj Kováč | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-06-01 | 2022-08-09 |
| Ing. Marianna Skallová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-06-01 | 2015-10-14 |
| Ing. Marianna Skallová | Konateľ | 2009-06-25 | 2015-10-14 |
| Juraj Kováč | Konateľ | 2009-06-25 | 2010-05-31 |
| Juraj Kováč | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-06-25 | 2010-05-31 |
| Marianna Skallová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-06-25 | 2010-05-31 |
| Marianna Skallová | Konateľ | 2009-06-25 | 2010-05-31 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Ingenie s. r. o.RPO
Sídlo
Fedákova 1846/38
Vznik
2009-06-25 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44825323RPO
DIČ
2022843306FS
IČ DPH
SK2022843306 · aktívneFS
NACE
8210
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Dúbravka
Krajina
SK
IBAN
SK1383300000002402031132FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-07-20 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dohoda č. 20/37/54E/5804 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Ingenie s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44825323/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44825323/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44825323", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →