SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MILETON, s.r.o. v konkurze
- IČO44815875
- DIČ2022846749
- IČ DPHSK2022846749
- NACE4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.so šp.tov..
Compliance
Zakázaná spolupráca
Tvrdý stop-signál
Kredit
F · 0/100
Kritické riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
48k €
Zisk 13k €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
48k €
↗ +71.7% YoY
EBITDA · 2024
27k €
Čistý zisk · 2024
13k €
Aktíva spolu
61k €
Zamestnanci
1
Kredit
F· 0/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Tato firma je v konkurze. Nové obchodné vzťahy sú výrazne obmedzené; pred uzatvorením zmluvy konzultuj s insolvenčným správcom.
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca
Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Konkurz
Daňový dlh (FS)
1 651 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
818 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
0
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Posledné výkazy pred zmenou statusu.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 48k € | 27k € | 13k € | 61k € | RUZ závierka |
| 2023 | 28k € | 5 591 € | 623 € | 524k € | RUZ závierka |
| 2021 | 66k € | 24k € | 5 366 € | 483k € | RUZ závierka |
| 2020 | 30k € | 16k € | 3 259 € | 465k € | RUZ závierka |
| 2019 | 25k € | -2 528 € | -3 717 € | 459k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 48 tis. € | 28 tis. € | 66 tis. € | 30 tis. € | 25 tis. € | 32 tis. € |
| EBITDA | 27 tis. € | 6 tis. € | 24 tis. € | 16 tis. € | -3 tis. € | 6 tis. € |
| EBITDA marža | 56.3 % | 19.9 % | 36.7 % | 53.6 % | -10.2 % | 19.4 % |
| Čistý zisk | 13 tis. € | 623 € | 5 tis. € | 3 tis. € | -4 tis. € | 5 tis. € |
| Aktíva spolu | 61 tis. € | 524 tis. € | 483 tis. € | 465 tis. € | 459 tis. € | 465 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Anton Štefko
AŠ
Konateľ
Anton Štefko
AŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Anton Štefko
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Jozef Mičech | Konateľ | 2009-06-25 | 2018-01-17 |
| Jozef Mičech | Konateľ | 2009-06-25 | 2018-05-28 |
| Jozef Mičech | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-06-25 | 2018-05-28 |
| Lenka Hodásová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-06-25 | 2018-05-28 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
MILETON, s.r.o.RPO
Sídlo
Republiky 1006/29
Vznik
2009-06-25 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44815875RPO
DIČ
2022846749FS
IČ DPH
SK2022846749 · aktívneFS
NACE
4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
CZ3920100000002301862543FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MILETON, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
2025-04-07
Okresný súd Žilina v právnej veci zastaveného konkurzného konania voči dlžníkovi: MILETON, s.r.o., so sídlom Republiky 1006/29, 010 01 Žilina, IČO: 44 815 875, na návrh navrhovateľa: Daňový úrad Žilina, J. Kráľa 2, 010 01 Žilina, takto
bankruptcy
2025-03-19
Okresný súd Žilina v právnej veci zastaveného konkurzného konania voči dlžníkovi: MILETON, s.r.o., so sídlom Republiky 1006/29, 010 01 Žilina, IČO: 44 815 875, na návrh navrhovateľa: Daňový úrad Žilina, J. Kráľa 2, 010 01 Žilina, o odmene predbežného správcu: Slovenská konkurzná a reštrukturalizačná, k.s., so sídlom kancelárie: M.R. Štefánika 25, 036 01 Martin, IČO: 47 166 142, takto
bankruptcy
2025-02-27
Okresný súd Žilina v právnej veci zastaveného konkurzného konania voči dlžníkovi: MILETON, s.r.o., so sídlom Republiky 1006/29, 010 01 Žilina, IČO: 44 815 875, na návrh navrhovateľa: Daňový úrad Žilina, J. Kráľa 2, 010 01 Žilina, v časti o výške trov konania, takto
bankruptcy
2024-11-20
Okresný súd Žilina v právnej veci začatého konkurzného konania voči dlžníkovi: MILETON, s.r.o., so sídlom Republiky 1006/29, 010 01 Žilina, IČO: 44 815 875, na návrh navrhovateľa: Daňový úrad Žilina, J. Kráľa 2, 010 01 Žilina, v časti o späťvzatí návrhu veriteľa na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka, takto
bankruptcy
2024-10-25
UPOVEDOMENIE
o zrušení termínu pojednávania Spisová značka: 2K/6/2024
vo veci návrhu na vyhlásenie konkurzu
navrhovateľa - veriteľa: Slovenská republika - Daňový úrad Žilina,
so sídlom Janka Kráľa 2, 010 01 Žilina
dlžníka: MILETON, s.r.o., so sídlom Republiky 1006/29, 010 01 Žilina, IČO: 44 815 875
Okresný súd Žilina z r u š u j e termín pojednávania, ktorý bol vytýčený na deň
30.10.2024 o 09:00 hod. na Okresnom súde Žilina, pojednávacia miestnosť č. 2/prízemie
bankruptcy
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44815875/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44815875/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44815875", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →