SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 SOUTHERM SPRÁVA, s.r.o.

  • IČO44813384
  • DIČ2022847706
  • IČ DPHSK2022847706
  • NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Dunajská Streda, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ., 7 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
216k €
↗ +1.6% YoY
EBITDA · 2024
16k €
Čistý zisk · 2024
13k €
Aktíva spolu
139k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
7
Σ 697k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 85
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 78k 157k 237k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 216k € 16k € 13k € 139k € RUZ závierka
2023 212k € 12k € 8 406 € 143k € RUZ závierka
2022 175k € 9 653 € 5 242 € 113k € RUZ závierka
2021 156k € 3 194 € 1 793 € 73k € RUZ závierka
2020 155k € 9 916 € 8 036 € 74k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby216 tis. €212 tis. €175 tis. €156 tis. €155 tis. €154 tis. €
EBITDA16 tis. €12 tis. €10 tis. €3 tis. €10 tis. €10 tis. €
EBITDA marža7.3 %5.8 %5.5 %2.1 %6.4 %6.7 %
Čistý zisk13 tis. €8 tis. €5 tis. €2 tis. €8 tis. €8 tis. €
Aktíva spolu139 tis. €143 tis. €113 tis. €73 tis. €74 tis. €81 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

GB
Člen dozorného orgánu
György Bugár
Od 2023-10-17
IE
Člen dozorného orgánu
Ing. Erika Szelle
Od 2023-10-17
MA
Člen dozorného orgánu
Mgr. Andrea Herceg
Od 2023-10-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Iveta Farkasová Konateľ 2021-01-01
Mgr. Eva Tóthová Konateľ 2015-09-18
Jérôme Olivier Valette Konateľ 2019-12-03 2020-12-31
Jérôme Valette Konateľ 2019-12-03 2024-10-31
Jérôme Valette Konateľ 2019-12-03 2024-11-06
György Bugár Člen dozorného orgánu 2019-02-14 2023-11-14
György Bugár Člen dozorného orgánu 2019-02-14 2023-10-17
Ing. Ladislav Janyík, PhD. Konateľ 2019-02-14 2019-12-03
Ing. Ladislav Janyík, PhD. Konateľ 2019-02-14 2020-09-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SOUTHERM SPRÁVA, s.r.o.RPO
Sídlo
Športová 4021/13 A
Vznik
2009-06-16 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44813384RPO
DIČ
2022847706FS
IČ DPH
SK2022847706 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Dunajská Streda
Krajina
SK
IBAN
SK1375000000004007801677FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
7 zmlúv 697k € celková hodnota 2025-05-14 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-02-16 Štátny fond rozvoja bývania ZMLUVA O ZRIADENÍ ZÁLOŽNÉHO PRÁVA NA SÚČASNÉ A BUDÚCE POHĽADÁVKY FPÚO 349k €
2023-01-24 Štátny fond rozvoja bývania zmluva o úvere 349k €
2025-05-14 Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. ZMLUVA č.: 2/1000230839 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou 0 €
2025-05-14 Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. ZMLUVA č.: 2/1000230836 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou 0 €
2025-05-14 Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. ZMLUVA č.: 2/1000230834 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SOUTHERM SPRÁVA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44813384/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44813384/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44813384",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →