SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SADRA BAU s.r.o.
- IČO44795025
- DIČ2022867055
- NACE4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Komárno, SK. Pôsobí v odvetví Inšt.kanal,výhrev.zar..
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
E · 38/100
Vysoké riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2021
122k €
Zisk 813 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2021
122k €
↗ +9.2% YoY
EBITDA · 2021
3 077 €
Čistý zisk · 2021
813 €
Aktíva spolu
87k €
Zamestnanci
0
Kredit
E· 38/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
19k €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
69 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
E
38 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 122k € | 3 077 € | 813 € | 87k € | RUZ závierka |
| 2020 | 112k € | -81k € | -89k € | 52k € | RUZ závierka |
| 2019 | 136k € | -4 836 € | -15k € | 213k € | RUZ závierka |
| 2018 | 291k € | -15k € | -28k € | 205k € | RUZ závierka |
| 2017 | 223k € | 11k € | -2 265 € | 225k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 122 tis. € | 112 tis. € | 136 tis. € | 291 tis. € | 223 tis. € | 155 tis. € |
| EBITDA | 3 tis. € | -81 tis. € | -5 tis. € | -15 tis. € | 11 tis. € | 5 tis. € |
| EBITDA marža | 2.5 % | -72.1 % | -3.6 % | -5.1 % | 4.8 % | 3.2 % |
| Čistý zisk | 813 € | -89 tis. € | -15 tis. € | -28 tis. € | -2 tis. € | -3 tis. € |
| Aktíva spolu | 87 tis. € | 52 tis. € | 213 tis. € | 205 tis. € | 225 tis. € | 218 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
BS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Bertalan Szentei
BS
Konateľ
Bertalan Szentei
ZJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zsolt József Szokoji
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Zsolt József Szokoji | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-06-23 | 2022-03-16 |
| Zsolt József Szokoji | Konateľ | 2009-06-23 | 2022-03-23 |
| Zsolt József Szokoji | Konateľ | 2009-06-23 | 2022-03-16 |
| Zsolt József Szokoji | Konateľ | 2009-06-23 | 2022-03-29 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
SADRA BAU s.r.o.RPO
Sídlo
Ul. gen. Klapku 3181/37
Vznik
2009-06-23 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44795025RPO
DIČ
2022867055FS
NACE
4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Komárno
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SADRA BAU s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44795025/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44795025/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44795025", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →