SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MOLLY roofing systems, s.r.o.

  • IČO44790210
  • DIČ2022830975
  • IČ DPHSK2022830975
  • NACE4683

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Hlohovec, SK. Pôsobí v odvetví 4683.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 100k € Zisk -3 852 €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
100k €
↗ +18.8% YoY
EBITDA · 2024
-411 €
Čistý zisk · 2024
-3 852 €
Aktíva spolu
102k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 85/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 50k 100k 152k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 100k € -411 € -3 852 € 102k € RUZ závierka
2023 84k € -7 014 € -11k € 104k € RUZ závierka
2022 134k € 7 113 € 2 761 € 116k € RUZ závierka
2021 135k € 6 981 € 2 835 € 112k € RUZ závierka
2020 138k € -945 € -2 705 € 110k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby100 tis. €84 tis. €134 tis. €135 tis. €138 tis. €133 tis. €
EBITDA-411 €-7 tis. €7 tis. €7 tis. €-945 €1 tis. €
EBITDA marža-0.4 %-8.3 %5.3 %5.2 %-0.7 %0.8 %
Čistý zisk-4 tis. €-11 tis. €3 tis. €3 tis. €-3 tis. €1 tis. €
Aktíva spolu102 tis. €104 tis. €116 tis. €112 tis. €110 tis. €117 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Magdaléna Barbinová
Od 2022-05-18
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Milan Kleiman
Od 2022-05-18
MK
Konateľ
Milan Kleiman
Od 2014-05-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Magdaléna Barbinová Konateľ 2009-06-05
Milan Kleiman Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-06-12 2022-05-17
Ing. Matej Herzán Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-09-28 2014-06-11
Ing. Matej Herzán Konateľ 2010-09-16 2014-05-23
Ing. Matej Herzán Konateľ 2010-09-16 2014-06-11
Magdaléna Barbinová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-06-05 2022-05-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MOLLY roofing systems, s.r.o.RPO
Sídlo
Nitrianska 948/91
Vznik
2009-06-05 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44790210RPO
DIČ
2022830975FS
IČ DPH
SK2022830975 · aktívneFS
NACE
4683
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Hlohovec
Krajina
SK
IBAN
SK2709000000000285944944FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-04-16 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Piešťany Dohoda číslo: 2106/54E/626 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ - Opatrenie č. 1, 3A alebo 3B 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MOLLY roofing systems, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44790210/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44790210/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44790210",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →