SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 SALEMIX s.r.o.

  • IČO44786727
  • DIČ2022834143
  • IČ DPHSK2022834143
  • NACE0113 · Pestov.zeleniny,melónov

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Veľké Zlievce, SK. Pôsobí v odvetví Pestov.zeleniny,melónov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 2.26 mil. € Zisk 61k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
2.26mil. €
↗ +6.3% YoY
EBITDA · 2024
174k €
Čistý zisk · 2024
61k €
Aktíva spolu
1.7mil. €
Zamestnanci
25–49
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 232 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 892k 2M 3M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 2.26 mil. € 174k € 61k € 1.7 mil. € RUZ závierka
2023 2.12 mil. € 160k € 13k € 1.62 mil. € RUZ závierka
2022 2.46 mil. € 223k € 47k € 2.05 mil. € RUZ závierka
2021 2.31 mil. € 381k € 142k € 1.98 mil. € RUZ závierka
2020 2.21 mil. € 373k € 131k € 1.93 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby2.26 M €2.12 M €2.46 M €2.31 M €2.21 M €1.96 M €
EBITDA174 tis. €160 tis. €223 tis. €381 tis. €373 tis. €314 tis. €
EBITDA marža7.7 %7.5 %9.1 %16.5 %16.9 %16 %
Čistý zisk61 tis. €13 tis. €47 tis. €142 tis. €131 tis. €80 tis. €
Aktíva spolu1.70 M €1.62 M €2.05 M €1.98 M €1.93 M €1.98 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Šaranko
Od 2022-08-18
Konateľ
Jozef Šaranko
Od 2013-05-15
KS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Karol Szuma
Od 2015-06-05
Do 2015-10-22

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Karol Szuma Konateľ 2015-05-13 2015-10-21
Karol Szuma Konateľ 2015-05-13 2015-10-22
Jozef Šaranko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-05-30 2022-08-17
Jela Urbanová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-12-13 2015-06-04
Jela Urbanová Konateľ 2011-11-29 2014-12-16
Jela Urbanová Konateľ 2011-11-29 2014-12-05
Ing. Martina Fízeľová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-06-04 2011-12-12
Ing. Martina Fízeľová Konateľ 2009-06-04 2011-11-28
Ing. Martina Fízeľová Konateľ 2009-06-04 2011-12-12

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SALEMIX s.r.o.RPO
Sídlo
251
Vznik
2009-06-04 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44786727RPO
DIČ
2022834143FS
IČ DPH
SK2022834143 · aktívneFS
NACE
0113 · Pestov.zeleniny,melónov
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Veľké Zlievce
Krajina
SK
IBAN
SK6675000000004019106364FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2015-04-17 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU č. ZV02727 597k €
2016-02-24 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Veľký Krtíš Dohoda o poskytnutí finančných príspevkov na podporu vytvárania pracovných miest v rámci národného projektu „Cesta z kruhu nezamestnanosti“ 120k €
2016-09-22 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Veľký Krtíš Dohoda o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa, ktorý na tento účel vytvorí pracovné miesto podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z 2 991 €
2018-08-31 Ústredný kontrolny a skúšobný ústav poľnohospodársky v Bratislave Zmluva o poskytnutí údajov 0 €
2017-07-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Veľký Krtíš Dohoda č.2017/Veľký Krtíš/051/036 o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy vedeného v evidencii uchádzačov o zamestnanie v rámci národného projektu „Absolventská prax štartuje zamestnanie“ 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SALEMIX s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44786727/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44786727/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44786727",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →